تاریخ انتشار: ۲۶ خرد ۱۳۹۴

محسن رضایی که در مراسم بدرقه ۲۷۰ شهید دفاع مقدس حضور یافته بود، گفت: امیدوارم این بیش از ۲۰۰ خبرنگار خارجی که در مراسم حضور یافته اند، صدای واقعی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند و بدانند که ملت ایران هیچ گاه عقب نشینی نمی کنند و بر راه شهدا استوار خواهد بود. به […]

محسن رضایی که در مراسم بدرقه ۲۷۰ شهید دفاع مقدس حضور یافته بود، گفت: امیدوارم این بیش از ۲۰۰ خبرنگار خارجی که در مراسم حضور یافته اند، صدای واقعی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند و بدانند که ملت ایران هیچ گاه عقب نشینی نمی کنند و بر راه شهدا استوار خواهد بود.
تشییع
به گزارش گذارنیوز محسن رضایی که در مراسم بدرقه ۲۷۰ شهید دفاع مقدس حضور یافته بود، گفت: امیدوارم این بیش از ۲۰۰ خبرنگار خارجی که در مراسم حضور یافته اند، صدای واقعی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند و بدانند که ملت ایران هیچ گاه عقب نشینی نمی کنند و بر راه شهدا استوار خواهد بود.

وی گفت: صدای ملت را کسانی که پشت میز مذاکره هستند بشنوند و در ایران ما نباید علائم غلط بدنیا بدهند اخبار غلط نباید به دنیا داد نگویند آب خوردن نداریم و نمی توانیم سرپای خود بایستیم.

محسن رضایی افزود: اگر غواصان دیگر رزمنده های ما تا ۱۵ کیلومتری دشمن را تعقیب نمی کردیم در خاک عراق امروز هرکسی اجازه تجاوز به ما را میداد،  رادیوهای بیگانه امروز میگویند اگر غواصان کشته شدند به خاطر حضور در خاک عراق بوده است.

وی خاطرنشان کرد: می‌گویند عملیات کربلای ۴ شکست خورده بود تا راه شهادت را ببندند امروز همه اعتراف دارند که ایران لنگرگاه منطقه است و اگر ایران نبود ناامنی تمام پانصد میلیون جمعیت منطقه را در بر میگرفت.

رضایی گفت: هم سیاست مداران ما هم بسیحیان و ارتشیان ما پای شهدا ایستاده اند پرچمدار شهدا و انقلاب امروز ولی امر مسلمین است و ملت بیش از گذشته با رهبری ایشان اقتدار یک ملت مستقل را به نمایش می‌گذرد.

محسن رضایی در واکنش شعار “مرگ بر آمریکا” گفت: این شعار ها را کسانی که پشت میز مذاکره هستند باید خوب فهم کنند.

وی گفت: به دشمنان اعلام میکنم کسی از نجابت ملت ایران سو استفاده نکند اگر خشم ملت به جوش آید شما یک افسوس تاریخی خواهید خورد مانند دورات دفاع مقدس پیام ملت این است که هرگز سیاست خارجی قاجاری و پهلوی به این کشور بر نمیگردد

محسن رضایی افزود:  ملت ایران آنقدر غنی است که همه دنیا را می تواند سیراب کند و به همه دنیا و عالم کمک کند، پیام ملت ایران این است که دیگر سیاست خارجی، قاجاری و پهلوی به این کشور بر نمی گردد و ما با با کسی جنگ نداریم فقط میگوییم که حرف منطقی ایران را بشنپید و برای راه ما مزاحمت ایجاد نکنید.

وی در پایان گفت: به دنیا اعلام میکنیم که به دنبال حقوق انسانی منافع ملی و امنیت منطقه هستیم و اسراییل و عربستان متجاوز باید سر جای خود بنشیند و بر خی ها مدام نگویند افراد حزب اللهی،  جنگ در این کشوز را میخواهند ،حرف ما این است که نمیخواهیم با دست بسته ما را تسلیم کنند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس