تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با مقایسه دستاوردهای جمهوری اسلامی با کشورهای منطقه گفت: برخی می‌گفتند که نظام ترکیه‌ بهتر از نظام ایران است؛ چون اقتصاد پیشرفته‌تری دارد.حالا ببینند که در کودتا ده‌ها نفر کشته شدند و دستگیری‌های ترکیه از ٢٠ ‌هزار نفر گذشته است و معلوم نیست چه زمانی به ریل […]

[ad_1]

 محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با مقایسه دستاوردهای جمهوری اسلامی با کشورهای منطقه گفت: برخی می‌گفتند که نظام ترکیه‌ بهتر از نظام ایران است؛ چون اقتصاد پیشرفته‌تری دارد.حالا ببینند که در کودتا ده‌ها نفر کشته شدند و دستگیری‌های ترکیه از ٢٠ ‌هزار نفر گذشته است و معلوم نیست چه زمانی به ریل قبل برگردند. در سال ٨٨ بسیج و سپاه مجروح دادند؛ اما کمترین آسیب به مردم رسید.

 
به گزارش تسنیم، او در بخش دیگری از سخنانش گفت: کنسولگری عربستان در شمال عراق برای مداخله در امور ایران و عراق به حزب کومله کمک می‌کند و تروریست به ایران اعزام می‌کند که با هوشیاری نیروهای انقلاب، با شکست مواجه شده است. ما این اعتقادات را داریم و با عربستان که به این اصول متعهد نیست، مشکل داریم. سعودی‌ها شرورترین حکومت روی زمین هستند و با جنون خود منطقه را به آشوب می‌کشند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس