تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اعتماد به جوانان و حمایت از آن‌ها اظهار کرد: گمشده ما همین جوانان هستند که انقلاب و دفاع مقدس را به پیروزی رساندند. به گزارش ایسکانیوز، محسن رضایی در یادداشتی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: جنگ را با جوانان مستعدی که در آن تربیت شدند […]

[ad_1]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اعتماد به جوانان و حمایت از آن‌ها اظهار کرد: گمشده ما همین جوانان هستند که انقلاب و دفاع مقدس را به پیروزی رساندند.

به گزارش ایسکانیوز، محسن رضایی در یادداشتی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: جنگ را با جوانان مستعدی که در آن تربیت شدند اداره کردیم، آن‌ها نام و نشانی نداشتند اما در صحنه عمل نشان دادند که سرداران بزرگی هستند. این الگوی موفق در آینده هرکجا مورد استفاده قرار گرفت نتیجه داد؛ در صنایع دفاعی، هوافضا، هسته‌ای و … .

امروز هم باید به سراغ استعدادهای گمنام عرصه اقتصاد، علم و فرهنگ که در میان جوانانمان فراوان هستند برویم. اگر آن‌ها راه بیفتند بعداً مشاهده می‌کنیم که چه تحولی در اقتصاد ایران صورت می‌گیرد. آن وقت خواهیم دید که خبری از فقر و اعتیاد و آسیب‌های دیگر نخواهد بود. گمشده ما همان جوانان هستند که انقلاب و دفاع مقدس را به پیروزی رساندند. باید به جوانان اعتماد و آن‌ها را حمایت و تربیت کنیم تا پیشرفت کشور تضمین شود.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس