تاریخ انتشار: ۲۹ بهم ۱۳۹۴
با صدور اطلاعیه‌ای؛

یکی از کاندیداهای انتخابات با صدور اطلاعیه‌ای از رقابتهای انتخاباتی کنار کشید.

به گزارش “گذارنیوز”  در این اطلاعیه آمده است:

با یک دنیا شوق و انگیزه به عرصه انتخابات مجلس دهم آمدم. به عهد امید و خدمت. با عنایت به اینکه در پروسه بررسى صلاحیت‌ها، روز بیستم بهمن ماه، تایید صلاحیت خود را دریافت کردم اما فرصت کوتاه باقیمانده براى ارایه برنامه‌ها، فعالیت و رایزنى، بسیار اندک بود و صف جوان‌ترهاى قدیمى عاشق خدمت دراز.

از این‌رو با سپاس و قدردانى از همه کسانى که در همین فرصت کوتاه با حمایت و دلگرمى‌هاى خود، مرا مورد لطف خویش قرار دادند، با سوگند و تاکید بر اینکه با یکایک شما عهد می‌بندم که از تلاش براى خدمت به میهن و مردمم در هر مسئولیتى هرگز کوتاهى نکنم و همچنان بر ارزش‌ها و اصول خود پایبند و متعهد باشم، از حضور در عرصه رقابت انتخابات دهم مجلس شوراى اسلامى انصراف می‌دهم و دل می‌سپارم به الطاف بی‌کران ایزد منان و با افتخار براى سربلندى کشورم در کنار همه مردم شریف ایران، هفتم اسفندماه پاى صندوق راى حاضر می‌شوم.

در قسمتی دیگر از این اطلاعیه آمده است: امروز «امید» تنها سرمایه ما براى تحقق خواسته‌هاى مردم است. کسانى را برگزینیم که به مردم و رهبر و کشور عشق می‌ورزند، پاى جوانان بایستند و راه حل واقعى و عملى براى مرتفع ساختن دغدغه‌هاى جوانان داشته باشند. رای‌مان را به سیاستمدارانى بدهیم که به توانمندى جوان‌ها و سپردن امور به دست آنها باور عمیق و اعتماد داشته باشند .

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس