تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مهدی رحمتی پس از پیگیری های مکرر بالاخره توانست محرومیت خود را کاهش دهد. به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، پس از ارائه درخواست سید مهدی رحمتی- دروازه بان مبنی بر بخشش و رفع تعلیق یک جلسه از دو جلسه محرومیت خود به کمیته انضباطی، این کمیته اعلام کرد […]

[ad_1]

مهدی رحمتی پس از پیگیری های مکرر بالاخره توانست محرومیت خود را کاهش دهد.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، پس از ارائه درخواست سید مهدی رحمتی- دروازه بان مبنی بر بخشش و رفع تعلیق یک جلسه از دو جلسه محرومیت خود به کمیته انضباطی، این کمیته اعلام کرد که با توجه به اظهار ندامت و پشیمانی و همچنین پرداخت جریمه یکصد میلیون ریالی توسط این دروازه بان، یک جلسه محرومیت باقی مانده وی تا پایان فصل به حالت تعلیق در می آید و اگر تخلفی از سوی رحمتی رخ داد محرومیت وی علاوه بر اتخاذ تصمیم جدید درباره تخلفش،  به اجرا گذاشته می شود.

 

به این ترتیب رحمتی که با رای کمیته انضباطی به دلیل تخلفات در دیدار برابر تراکتورسازی به محرومیت از دو دیدار آبی ها در آغاز لیگ شانزدهم محروم شده بود، پس از پشت سر گذاشتن یک جلسه از محرومیت خود مجددا نسبت به این حکم اعتراض کرد تا حالا تنها یک دیدار از لیگ شانزدهم را از دست داده باشد. به این ترتیب دروازه بان آبی ها می تواند در دیدار این تیم برابر استقلال خوزستان برای تیمش به میدان برود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس