تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
به نقل از فدراسیون فوتبال

کمیته انضباطی دو رای خود را درباره دو تیم لیگ برتری فوتبال صادر کرد.

به گزارش “گذار خبر” و به نقل از فدراسیون فوتبال، مسابقه دو تیم پرسپولیس تهران و صبای قم از سری رقابت های لیگ برتر در هفته هشتم، روز ۲۴ مهر برگزار شد و از سوی ابوالقاسم دهنوی، بازیکن تیم صبای قم تخلفاتی مبنی بر اهانت به بازیکن تیم مقابل و درگیری رخ داد. وی طبق بند ۹ ماده ۶۵ آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات لیگ برتر و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علیرضا نورمحمدی، بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل تحریک به ایجاد درگیری و خشونت با استفاده از الفاظ نامناسب، طبق بند ۹ ماده ۶۵، وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. این بازیکن باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. با اعلام کمیته انضباطی محرومیت وی قطعی و جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

همچنین محمد دایی، مربی تیم صبا قم نیز به دلیل اهانت به داور بازی باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ضمن این که این مربی با توبیخ کتبی از سوی کمیته انضباطی مواجه شد.

جریمه ۵۰ میلیونی برای تیم ذوب آهن

دیدار دو تیم سایپا و ذوب‌آهن از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته هشتم انجام شد. با توجه به فحاشی تماشاگران تیم ذوب آهن اصفهان، این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس