تاریخ انتشار: ۲۹ اسف ۱۳۹۳

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع خواهد بود. به گزارش گذارنیوز در تمامی محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع […]

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع خواهد بود.

ترافیک

به گزارش گذارنیوز در تمامی محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی، از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می‎شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‎شود یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

محور کرج- چالوس

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج- چالوس وبالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس از ساعت ۱۲:۰۰ روزهای۴، ۷، ۱۳ و ۱۴ فروردین ماه تا ساعت ۰۳:۰۰ بامداد روزهای بعد ، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۰۳:۰۰بامداد روز های بعد، از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز ۱۲فروردین ازمیدان امیرکبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۲:۰۰ روز پنجشنبه ۲۸ اسفندماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۲:۰۰ همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰ روز جمعه ۲۹ اسفند از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۲:۰۰ همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.

محور هراز

تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۰۸:۰۰ صبح روز چهاشنبه ۲۷اسفند تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد هشتم فروردین و از ساعت ۰۸:۰۰ صبح مورخ ۱۱فروردین الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد مورخ ۱۶فروردین از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳:۰۰ روزهای ۴ و۷ و۱۲و۱۳و۱۴/۱/۱۳۹۴ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روزهای بعد، از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روزهای فوق الی ۰۲:۰۰ بامداد روزهای بعد، از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور فیروزکوه

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۰۸:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اسفند الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز شنبه مورخ هشتم فرودین‎ماه و از ساعت ۰۸:۰۰ روزسه‎شنبه مورخ ۱۱ فروردین تا ساعت ۱۲:۰۰ ظهرروز شنبه ۱۵ فروردین ازتهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

آزادراه کرج- قزوین- زنجان در مسیر شرق به غرب

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر الی ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷ اسفند از ساعت ۰۶:۰۰صبح الی ۲۴:۰۰ در روزهای ۲۸ و ۲۷ اسفند همچنین ۱۳و۱۴ فروردین ماه از محورهای فوق ممنوع است.

محور قدیم قزوین – رشت

ترددانواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۲۷ اسفند تا ساعت ۰۱:۰۰ بامداد مورخ پنجم اسفندماه از ساعت ۱۲:۰۰ روز ششم اسفند ماه تا ساعت ۰۱:۰۰ بانداد روز هشتم فروردین از ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۱۱ اسفند تا ساعت ۰۱:۰۰ مورخ ۱۵ اسفند از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

محور قدیم ساوه – همدان

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۶:۰۰ صبح الی ۰۱:۰۰ بامداد روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند همچنین ۱۳و۱۴ فروردین ماه از محورهای فوق ممنوع است.

محورهای اردبیل – آستارا ، اردبیل – سرچم و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء ‌حاملین مواد سوخت و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ ۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۸ و۲۹ اسفند همچنین اول،‌۱۲،۱۳و۱۴فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای اردبیل– سراب ، اردبیل – خلخال و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء ‌حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۷:۰۰ ۰ بامداد الی ۲۴:۰۰ روزهای ۱۳و ۱۴ اسفند در محور فوق ممنوع است.

محورهای مشهد – قوچان ،‌ مشهد– نیشابور و سبزوار ، مشهد-تربت حیدریه و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۰۶۰۰ بامداد الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۸و۲۹ اسفند و اول فروردین درمحورهای فوق ممنوع است.

محور گلوگاه -گرگان-جنگل گلستان – چمن بید و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنا حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ ال ۲۴ روزهای ۲۷،۲۸ و ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ و ۱،۱۲،۱۳ و ۱۴ فروردیم ۱۳۹۴ در محور فوق ممنوع است.

محور شیروان- بجنورد- چمن بید – جنگل گلستان و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۷:۰۰ ۰ الی ساعت ۲۴:۰۰روزهای ۲۷و ۲۸و ۲۹ اسفند و روزهای اول، ۱۲،۱۳و ۱۴فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای بانه – سقز- سنندج و مریوان– سنندج و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷،۲۸و۲۹ اسفند و همچنین روزهای ۱۲، ۱۳و۱۴ فروردین درمحورهای فوق ممنوع است.

محور یزد – طبس،دیهوک-کرمان و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷،۲۸و۲۹ همچنین روزهای۱۲،۱۳و فروردین درمحورهای فوق ممنوع است.

محور شیروان – بجنورد- چمن بید-‌جنگل گلستان بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ ۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷و ۲۸و اسفند همچنین اول،‌ ۱۲، ۱۳و۱۴ فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای اصلی استان بوشهر

تردد انواع کامیون‎های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۰۷:۰۰ صبح مورخ ۲۷ اسفند الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۱۴ اسفند در محورهای اصلی استان بوشهر ممنوع است.

محورهای پل دختر-اسلام آبادو پل دختر-اندیمشک

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷، ۲۸و ۲۹ اسفند و همچنین روزهای اول، ۱۲، ۱۳و ۱۴ فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای سلفچگان- قم ، جاده قدیم کاشان – قم،آزادراه کاشان-قم،جاده قدیم تهران-قم وبالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰روزهای ۴ ، ۷ ، ۱۳و ۱۴فروردین در محورها فوق ممنوع است.

محورهای سیرجان –بافت،جیرفت-بندرعباس و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء ‌حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۱۲،۱۳و ۱۴ فروردین در محور فوق ممنوع است .

محور گچساران-بهبهان-رامهرمز

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت تا ساعت ۲۴ روزهای ۲۷و ۲۸و ۲۹ اسفند و همچنین روزهای دوم،‌۱۲، ۱۳و ۱۴فروردین در محور فوق ممنوع است.

محورهای اصلی استان خوزستان

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت تا ۲۴ روزهای ۱۲، ۱۳ فروردین درمحورهای برون شهری استان ممنوع است.

محور جیرفت – بم-کرمان و بالعکس:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای ۱۲و۱۳و ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ درمحورفوق ممنوع است.

محور زابل-زاهدان و بالعکس:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ و همچنین ۴و ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ از محورفوق ممنوع است.

محور اصفهان-بروجن-لردگان-ایذه،لردگان-یاسوج و بالعکس:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰روزهای۲۷و ۲۸و ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ و همچنین روزهای ۱و ۲ و ۳ و ۴ و ۱۲و۱۳و ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ در محور فوق ممنوع است.

محورهای اصلی استان فارس ج:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰روز ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ و همچنین روزهای ۱و ۱۲و۱۳و ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ در محورهای اصلی استان ممنوع است.

محورهای اصلی استان اصفهان:

تردد انواع تریلر و کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت۰۷:۰۰صبح ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ تا ساعت۲۴:۰۰ پنجم فروردین ۱۳۹۴ و همچنین از ساعت ۰۷:۰۰ صبح ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ تا ساعت ۲۴:۰۰ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ در محورهای اصلی استان اصفهان ممنوع است.

محورهای نائین-خور،خور-طبس،نائین-دامغان و راور دیهوک:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۲۳:۰۰ الی ساعت ۰۷:۰۰ روز بعد در مورخ‌های۲۸و ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ و همچنین روزهای ۱و ۲ و ۳ و ۴ و۵و۱۱و ۱۲و۱۳و ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ در محور فوق ممنوع است.

محوربجنورد- اسفراین:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای۲۷،۲۸و ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ و همچنین روزهای ۱و ۱۲و۱۳و ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ در محور فوق ممنوع است.

محورهای شیراز- نورآباد-گچساران-شیراز-کازرون-بوشهر و بالعکس:

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای۱۲و۱۳و ۱۴/۱/۱۳۹۴۱۴ فروردین ۱۳۹۴ در محور فوق ممنوع است.

محدودیتهای جابجائی محمولات ترافیکی :

جابجایی محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمامی راههای اصلی برون شهری کشور ازساعت۱۴:۰۰ در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ تا ساعت ۲۴:۰۰ در تاریخ ۷ فروردین ۱۳۹۴ و همچنین ازساعت۰۷:۰۰ در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ تا ساعت۲۴:۰۰ در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ممنوع است، شایان ذکر است برای روزهای ۸و۹و۱۰و۱۱ فروردین ۱۳۹۴ صرفاً برای محمولات ترافیکی اضطراری دارای ضرورت ملی، حسب تشخیص مرجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر می شود.

ورود کلیه خودروهای ترانزیت حمل مواد سوختی به داخل کشور از ۰۸:۰۰ در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ تا ساعت ۲۴:۰۰ در تاریخ ۷ فروردین ۱۳۹۴ و همچنین از ساعت ۰۱:۰۰ روز۱۲ فروردین ۱۳۹۴ تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ممنوع است. مضافاً به اینکه خودروهای مذکور در سایر ایام محدوده زمانی نوروز سال ۱۳۹۴ صرفاً در ساعات روز، مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل های ایمن بین راهی خواهند بود و وسایل نقلیه مذکور از مقررات مندرج در ردیف ۲ بند الف- کلیات و ردیف ۲۲ مستثنی هستند.

رانندگان انواع وسایل نقلیه باربری وحاملین موادسوختی و فاسد شدنی ، هنگامیکه فاقد بار می باشند در محورهایی که محدودیت تردد تریلر،کامیون و کامیونت اعمال می گردد مجاز به تردد نیستند.

ممنوعیت تردد به‌دلیل مداخلات جوی

محور فرعی شمشک دیزین ، واقع در استان های البرز و تهران، از ساعت ۱۵ روز ۲۹ مهر تا اطلاع بعدی ، به دلیل بارش برف مسدودو تردد از محور کرج– گچسر- مرزن آباد انجام می‎شود.

محور فرعی پونل خلخال ، واقع در استان اردبیل، از ساعت ۱۲ روز ۴ آذر ماه تا اطلاع بعدی ، به دلیل بارش شدید برف و احتمال ریزش بهمن ونبود ایمنی کافی مسدود و تردد از محور اسالم– خلخال انجام می‎شود.

محور فرعی سرو آباد پاوه ، واقع در استان کردستان، از تاریخ ۶ آذر ماه تا اطلاع بعدی ، به دلیل بارش شدید برف و احتمابل ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از محور سنندج– کامیاران- روانسر– پاوه انجام می‎شود.

محور قدیم اصفهان شهرکرد (گردنه رخ جعفرآباد) ، واقع در استان چهار محال وبختیاری ، از تاریخ ۱۰ آذر ماه ۹۳ لغایت ۱۵ فرودین ۹۴، به دلیل احتمال ریزش کوه و سقوط بهمن، حدفاصل کیلومتر۱۷ تا ۲۶ ،مسدود و تردد از مسیر تونل های رخ ۱ و ۲انجام می‎شود.

آزادراه مرزن آباد چالوس، واقع در استان مازندران، از مورخ ۱۴ آذر ماه تا اطلاع بعدی ، به دلیل ریزش کوه مسدود و تردد از محور قدیم مرزن آباد چالوس انجام می‎‎شود.

محور فرعی همدان گنجنامه تویسرکان ، واقع در استان همدان، تا تاریخ ۳۱ فروردین ۹۴ ، به دلیل صعب العبور بودن و نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از محورهای همدان-جوکار– تویسرکان و همدان- اسدآباد– تویسرکان انجام می‎شود.

محدودیت تردد ۸ محور به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

محور زنجان میانه ، واقع در استان آذربایجان شرقی، از ۲۰ فروردین لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴، از ساعت ۷ الی ۱۷ ، به‌دلیل اجرای عملیات تعمیر روشنایی تونل قافلانکوه ، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور پیرانشهر تمرچین ، واقع در استان آذربایجان غربی، از مورخ ۱۷ فروردین لغایت ۲۴آبان ماه ۱۳۹۴ ، از ساعت ۸ الی ۱۷ ، به‌دلیل اجرای عملیات لکه گیری وروکش آسفالت ،حدفاصل کیلومتر۰ تا ۱۰ ، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور خوی قطور رازی ، واقع در استان آذربایجان غربی، از مورخ ۱۷ فروردین لغایت ۳۱ خردادماه ۱۳۹۴، از ساعت ۸ الی ۱۹ ، به‌دلیل اجرای عملیات لکه گیری وروکش آسفالت ،حدفاصل کیلومتر۱۵ تا ۳۲ ، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس