تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری ،پایگاه خبری پلیس سرهنگ”جعفر محمدنژاد”  گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه بیست و نهم شهریور ماه تا ساعت ۶ صبح روز سه شنبه از محور” کندوان (چالوس- کرج) هراز، فیروزکوه ” و بالعکس ممنوع است ضمن این که تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری ،پایگاه خبری پلیس سرهنگ”جعفر محمدنژاد”  گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه بیست و نهم شهریور ماه تا ساعت ۶ صبح روز سه شنبه از محور” کندوان (چالوس- کرج) هراز، فیروزکوه ” و بالعکس ممنوع است ضمن این که تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.


رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور” کرج – چالوس” ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۶ عصر تا ۲۴ روز سه شنبه ۳۰ شهریورماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.


وی همچنین افزود: تردد انواع خودروها در این محور از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه یکم مهرماه  از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۶ عصر تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ یکم مهرماه از  مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.


سرهنگ محمد نژاد،گفت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر روز جمعه دوم مهرماه تا ساعت یک بامداد روز سوم مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۶ عصر روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.


سرهنگ محمدنژاد ، افزود: در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه دوم مهرماه با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد کلیه وسایل نقلیه از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یکطرفه است.


وی تصریح کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲تا ۲۴ روز دوشنبه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای  سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.


سرهنگ محمدنژاد با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور سوادکوه ، گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به جزء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴  روز دوشنبه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.


مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با خط امین ۲۱۸۲۹۳۴ بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس