تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] روسیه یکی از مبدأهای عمده کالاهای وارداتی به ایران در روز ۱۳ مردادماه بوده است. اما پرطرفدارترین کالاهایی که از این کشور وارد بازارهای ایران می‌شوند، کدام کالاها هستند؟ به گزارش اقتصادنیوز، ایران از ابتدای سال جاری تا ۱۳ مردادماه معادل ۶۰۱ میلیون و ۶۹۶ هزار دلار کالا از روسیه وارد کرده است. […]

[ad_1]


روسیه یکی از مبدأهای عمده کالاهای وارداتی به ایران در روز ۱۳ مردادماه بوده است. اما پرطرفدارترین کالاهایی که از این کشور وارد بازارهای ایران می‌شوند، کدام کالاها هستند؟

به گزارش اقتصادنیوز، ایران از ابتدای سال جاری تا ۱۳ مردادماه معادل ۶۰۱ میلیون و ۶۹۶ هزار دلار کالا از روسیه وارد کرده است. بر اساس گزارش گمرک ایران، روسیه در روز ۱۳ مردادماه نیز از کشورهای عمده طرف معامله واردات ایران است و در این یک روز ایران معادل ۹۱۸ هزار دلار کالا از این کشور وارد کرده است.

اقلام عمده وارداتی ایران از روسیه طی سه ماهه آغازین سال جاری عبارتند از: «دستگاه‌های کمک ناوبری رادیوی غیر از دستگاه موقعیت‌یاب جهانی»، «گندم»، «ذرت دامی»، «چوب اره شده یا ناهمواری گرفته شده از درازا، لایه‌بری شده از تیره کاج»، «جو به استثنای بذر»، «کشتی‌ها و قایق‌های مسافربری از هر نوع به‌جز قایق‌های تفریحی عمومی»، «دانه آفتابگردان»، «الکترودهای زغالی برای کوره‌ها»، «محصولات تخت نوردشده از فولاد» و «وسایل نقلیه هیبریدی دارای موتور پیستونی درون‌سوز تناوبی جرقه‌ای – احتراقی با حجم سیلندر بیشتر از ۲۰۰۰ سی سی اما از ۲۵۰۰ سی سی بیشتر نباشد».

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس