تاریخ انتشار: ۱۸ ارد ۱۳۹۴

نتایج نهایی انتخابات پارلمانی انگلیس نشان می دهد حزب محافظه کار صاحب اکثریت آراء شده است. خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: نتایج نهایی انتخابات پارلمانی انگلیس نشان می دهد حزب محافظه کار صاحب اکثریت آراء شده است. به گزارش گذارنیوز حزب محافظه کار به رهبری دیوید کامرون نخست وزیر این کشور توانست در انتخابات پارلمانی اکثریت […]

نتایج نهایی انتخابات پارلمانی انگلیس نشان می دهد حزب محافظه کار صاحب اکثریت آراء شده است.

 دیوید کامرون

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: نتایج نهایی انتخابات پارلمانی انگلیس نشان می دهد حزب محافظه کار صاحب اکثریت آراء شده است.

به گزارش گذارنیوز حزب محافظه کار به رهبری دیوید کامرون نخست وزیر این کشور توانست در انتخابات پارلمانی اکثریت مورد نیاز برای تشکیل دولت را بدست آورد.

ئیس حزب کارگر انگلیس از سمت خود استعفا کرد و مسئولیت کامل شکست در انتخابات مجلس عوام را به عهده گرفت و تاکیدکرد این حزب به مبارزات خود ادامه خواهد داد .

اد میلیبند گفت من استعفای فوری خود را اعلام می کنم و تاکید دارم که انگلس نیازمند حزب کارگر قوی است .

وی از کسانی که در انتخابات به این حزب رای داده اند تقدیر کرد و گفت : هیچ حزبی به اندازه ما دستاورد محقق نکرده است و من از همه تشکر می کنم . ما همه تلاش خود را به کار بستیم و از شکست در انتخابات ابراز تاسف می کنم اما حزب ما با قدرت برخواهد گشت و خود را ترمیم خواهد کرد .

وی افزود : ما به سمت تغییر حرکت خواهیم کرد و با هر ظلمی مبارزه می کنیم . البته من هرگز تسلیم نخواهم شد و از مبارزه دست برنخواهم داشت .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس