تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مجید آخوندی، رئیس ستاد انتخابات صدا و سیما در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شد. به گزارش ایلنا، علی عسکری در حکمی، مجید آخوندی، معاون سیاسی صدا و سیما را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات این سازمان […]

[ad_1]

مجید آخوندی، رئیس ستاد انتخابات صدا و سیما در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شد.

به گزارش ایلنا، علی عسکری در حکمی، مجید آخوندی، معاون سیاسی صدا و سیما را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات این سازمان منصوب کرد.


در حکم رییس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ، آخوندی با حفظ سمت به عنوان جدید منصوب شده است.

رییس صدا و سیما بر اطلاع رسانی صحیح و مستمر با رعایت اصول بی طرفی و تولید برنامه های متنوع و جذاب برای حضور پرشور ملت درپایِ صندوق های رأی به عنوان اهداف اصلی آن سازمان در بحث انتخابات تاکید کرده است.


عسگری ، سایر معاونت ها و بخش های سازمان تحت امر خود، اعم از حوزه های تولید پیام، مرکز پژوهش و سنجش افکار و بخش های پشتیبانی را موظف کرده با هماهنگی ستاد انتخابات رسانه ملی در تحقق سیاست های نهایی و در زمان بندی ترسیم شده ستاد به ادای وظایف خود بپردازند.


آخوندی هفت روز پیش به عنوان معاون سیاسی سازمان صدا و سیما منصوب شد.


وی تا دی ماه ٩٣ معاون سیاسی صداو سیما بود، اما رییس سابق این سازمان، پیمان جبلی را جایگزین او کرد و معاونت سیاسی را به معاونت خبر تغییر داد.


آخوندی ۹ سال معاون رییس اسبق صدا و سیما عزت الله ضرغامی بود و با حفظ سمت در سال ٩٢ به ریاست هدفمند سازی یارانه ها در سازمان صداوسیما نیز منصوب شد. ضرغامی سال ٩١ آخوندی را به سمت رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی دوره یازدهم ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورا ها منصوب کرده بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس