تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۳۹۴

چند روز پیش بحث انتقال مدافع گلزن فصل پیش استقلال‌خوزستان به جمع آبی‌پوشان شنیده می‌ شد که در نهایت امروز این اتفاق افتاد و میثم مجیدی رسما استقلالی شد. به گزارش گذار نیوز، مجیدی که منتظر کسب رضایتنامه اش از سمت باشگاه استقلال‌خوزستان بود در نهایت موفق به گرفتن آن شد و با عقد قراردادی […]

چند روز پیش بحث انتقال مدافع گلزن فصل پیش استقلال‌خوزستان به جمع آبی‌پوشان شنیده می‌ شد که در نهایت امروز این اتفاق افتاد و میثم مجیدی رسما استقلالی شد.

میثم مجیدی

به گزارش گذار نیوز، مجیدی که منتظر کسب رضایتنامه اش از سمت باشگاه استقلال‌خوزستان بود در نهایت موفق به گرفتن آن شد و با عقد قراردادی دو ساله به استقلال تهران آمد. این بازیکن در همین رابطه گفت: جا دارد از آقای بختیاری و ویسی بابت اینکه کمکم کردند تا جابجایی ام راحت صورت بگیرد و رضایتنامه ام را صادر کردند، تشکر ویژه کنم. باشگاه استقلال تهران مبلغی را به باشگاه سابقم داد و بدین ترتیب رضایتنامه ام بدون هیچ مشکلی صادر شد. از آمدنم به استقلال بسیار خوشحال هستم اما همین جا از باشگاه های دیگری که به من پیشنهاد داده بودند، از جمله تراکتورسازی عذرخواهی می‌ کنم که نتوانستم در خدمتشان باشم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس