تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از آبان ماه گذشته تا شهریور سال جاری مجوز ٣٨ واحد اقماری کارگزاری این سازمان در استان های مختلف کشور صادر و ابلاغ شده است، گفت: برخی از این واحدها افتتاح شده و برخی دیگر نیز در شرف راه اندازی هستند. به […]

[ad_1]

مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از آبان ماه گذشته تا شهریور سال جاری مجوز ٣٨ واحد اقماری کارگزاری این سازمان در استان های مختلف کشور صادر و ابلاغ شده است، گفت: برخی از این واحدها افتتاح شده و برخی دیگر نیز در شرف راه اندازی هستند.

به گزارش ایسکانیوز اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس سید محمدعلی جنانی افزود: کارگزاری های رسمی این سازمان صرفاً در محدوده عملکرد یک شعبه و در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده، امکان ارائه خدمات به مخاطبان سازمانی را دارند.

وی ادامه داد: از این رو در مناطقی که به دلیل گستردگی جغرافیایی استانها، بعد مسافت، عدم امکان دسترسی مطلوب به شعبه و یا کارگزاری مشکلاتی را در زمینه دریافت خدمات برای مخاطبان سازمان تامین اجتماعی ایجاد کرده بود، لذا طرح ایجاد و راه اندازی واحدهای اقماری کارگزاری با اولویت ایجاد در مناطق دور از دسترس (با توجه به بعد مسافت) و لحاظ کردن مجموع تعداد بیمه شدگان اصلی و تبعی و مستمری بگیران منطقه مورد نظر، تعداد کارگاههای فعال و وجود قطب های صنعتی و اقتصادی هر منطقه، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

جنانی با بیان اینکه ایجاد کارگزاری های اقماری دستاوردهای متعددی دارد، گفت: از این رو این طرح با جدیت پیگیری شد و ضوابط و مقررات نحوه ایجاد واحدهای اقماری کارگزاری تهیه و در آبان ماه سال گذشته این دستور اداری به تمامی ادارات کل استان ها ابلاغ شد.

مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: هدفمند کردن خدمات رسانی، سهولت دسترسی مخاطبان، کاهش هزینه ها، افزایش میزان رضایتمندی مراجعان، امکان افزایش تعداد افراد تحت پوشش و کاهش زمان انتظار برای دریافت پاسخ از دستاوردهای ایجاد کارگزاری های اقماری است.

وی تصریح کرد: واحدهای کارگزاری اقماری در استان های البرز، کرمان، خراسان رضوی، فارس، گلستان، قزوین، مازندران، اصفهان، قم، خوزستان، کردستان، آذربایجان شرقی، زنجان، هرمزگان و شهرستان های استان تهران ایجاد می شوند.

۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس