تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه استقلال همچنان درگیر انتخاب زمین مناسب برای برگزاری تمرینات آماده سازی خود است. به گزارش ایسکانیوز، در شرایطی که زمین چمن کمپ اختصاصی باشگاه از شرایط چندان مساعدی برای برگزاری تمرینات برخوردار نیست استقلالی ها زمین شماره دو آزادی را برای تمرینات روزانه مد نظر قرار دادند اما حضور هم زمان پرسپولیسی ها […]

[ad_1]

استقلال تمرین

باشگاه استقلال همچنان درگیر انتخاب زمین مناسب برای برگزاری تمرینات آماده سازی خود است.

به گزارش ایسکانیوز، در شرایطی که زمین چمن کمپ اختصاصی باشگاه از شرایط چندان مساعدی برای برگزاری تمرینات برخوردار نیست استقلالی ها زمین شماره دو آزادی را برای تمرینات روزانه مد نظر قرار دادند اما حضور هم زمان پرسپولیسی ها برای اجاره این زمین و مشکلاتی که به وجود آمد منصوریان و مسئولان باشگاه را به این فکر انداخت که زمین دیگری برای تمرینات اجاره کنند.

جدیدترین گزینه ای که باشگاه استقلال به توصیه سرمربی خود در دستور کار قرار داده تا تمریناتش را در آن برگزار کند زمین اصلی مجموعه ورزشی نفت در تهرانسر است. زمینی که منصوریان در دو فصل گذشته شاگردانش در نفت را آن جا تمرین می داد و کیفیت زمین چمن بسیار خوبی دارد.

با توجه به این که مجموعه تهرانسر اختصاص به وزارت نفت دارد و بعد از فروش تیم نفت به بخش خصوصی این مجموعه تنها برای استفاده کارکنان وزارت استفاده می شود منصوریان از باشگاه استقلال خواسته به هر نحوی شده این مجموعه را برای لیگ شانزدهم اجاره و مجوز برگزاری تمرینات استقلال در تهرانسر را از وزارت نفت بگیرند.

۶۰۱/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس