تاریخ انتشار: ۰۳ آبا ۱۳۹۴

مجمع عمومی استان کرمانشاه با ریاست معروف صمدی قایم مقام دبیر کل و هدایت افشین فرهانچی رییس کمیته امور استان‌ها شکل گرفت و اعضا حزب در شهرستان کرمانشاه اعضا هیات اجرایی خود را انتخاب کردند.

به گزارش روابط عمومی حاما عصر روز پنج‌شنبه سی‌ام دی‌ماه مجمع عمومی شهرستان کرمانشاه  با نظارت نمایندگانی از مسئولین بلندپایه و میانی حزب اراده ملت ایران تشکیل شد. در این جلسه که با ریاست معروف صمدی قایم مقام دبیر کل و هدایت افشین فرهانچی رییس کمیته امور استان‌ها شکل گرفت اعضا حزب در شهرستان کرمانشاه اعضا هیات اجرایی خود را انتخاب کردند.

 

افشین فرهانچی دبیر امور استان‌های حزب اراده ملت ایران در جمع اصلاح‌طلبان کرمانشاه  در این مراسم گفت: کرمانشاه هشتمین استان کشور است که حزب اراده ملت ایران در آن مجمع عمومی برگزار کرده است. استان کرمانشاه بعد از استان‌های خراسان رضوی، زنجان، همدان، قم، آذربایجان شرقی، تهران، خراسان شمالی موفق شده است مجمع عمومی شهرستان مرکز استان را برگزار نماید.

رییس کمیته امور استان‌ها گفت: احزاب لازم است بعد از آسیب‌شناسی فعالیت‌های حزبی در ایران، گام‌های عملی برای رفع این آسیب‌ها بردارند و حزب اراده ملت از سال گذشته اقدام به این کارکرده است.

وی گفت که حزب قدم اول را در کنگره خود برداشت و اجازه داد اعضا در فضایی دموکراتیک اعضا شورای سیاست‌گذاری را خارج از روال مرسوم و بدون توجه به موقعیت و مقام اعضا، انتخاب نمایند و در قدم دوم به تمام استان‌های حزب این پیام را ابلاغ نمود که لازم است شورای سیاست‌گذاری موقت استان را تشکیل دهند و شعبه‌های حزب را از حالت تک‌نفره خارج نمایند و در مرحله سوم از شعبات درخواست نمود که در شهرهای مرکز استان مجامع عمومی را تشکیل دهند و هیات های اجرائی را بر اساس رأی اعضا شکل دهند.

فرهانچی ادامه داد که مرحله بعدی حرکت حزب تشکیل هیات های اجرائی موقت در سایر شهرستان‌های هر استان است و تا این لحظه بعضی از شهرستان ها در استان های همدان، زنجان، خراسان رضوی، تهران و آذربایجان شرقی هیات های اجرائی موقت خود را شکل داده اند.

بدین ترتیب پس از برگزاری انتخابات، افراد زیر به‌عنوان هیات اجرایی و بازرس انتخاب شدند:

اعضا اصلی:

 1. میترا عباسیان
 2. عباسعلی بهرامی وارسته
 3. حامد حیدری
 4. میلاد ارشادی
 5. وحید اکبری
 6. جمشید چوبتاشانی
 7. پرویز نیک بزم

اعضا علی‌البدل:

 1. علی اشرف یاراحمدی
 2. سجاد سرمیلی
 3. محمد یاراحمدی

بازرس اصلی:

 1. فرزاد سرمیلی

بازرس علی البدل:

 1. حمید دارابی

در این جلسه بهزاد نگهداری عضو شورای سیاست‌گذاری حزب و دبیر استان کردستان، حمزه دلیربهمنی دبیر حزب در شهرستان سنندج و منوچهر محمدی از فعالین سیاسی کردستان نیز به‌عنوان ناظر حضور داشتند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس