تاریخ انتشار: ۳۱ خرد ۱۳۹۵

آیت الله مرتضی مقتدایی نسبت به عدم کارشکنی مجلس دهم در قبال دولت ابراز امیدواری کرد. آیت الله مرتضی مقتدایی نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت و گو با سایت انتخاب گفت: امیداورم این مجلس بتواند در این دوره تلاش خوبی داشته باشد و به نفع نظام و کشور کار کند. وی […]

آیت الله مرتضی مقتدایی نسبت به عدم کارشکنی مجلس دهم در قبال دولت ابراز امیدواری کرد.
آیت الله مرتضی مقتدایی نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت و گو با سایت انتخاب گفت: امیداورم این مجلس بتواند در این دوره تلاش خوبی داشته باشد و به نفع نظام و کشور کار کند.
وی اضافه کرد: امید زیادی نسبت به این مجلس وجود دارد و انتخاب آقای لاریجانی امیدبخش بود. مطالبی که نمایندگان و روسای قوای سه گانه مطرح می کنند نشان از همکاری، همفکری و همدلی است و این یکی از همین برکاتی است که در مجلس دهم شاهد آن هستیم.
آیت الله مقتدایی تصریح کرد: ان شاالله مجلس و دولت بتواند با همدیگر تعامل داشته باشند و یکدیگر را تقویت کنند. این موضوع موجب وحدت و اتحاد و همدلی خواهد شد و نهایتا باعث رشد نظام می شود.
نائب رییس جامعه مدرسین افزود: وقتی دشمن ببیند مجلس و دولت با هم متحد هستند و کمک یکدیگر هستند، از نفوذ مایوس می شود.
وی درباره تعامل این مجلس با دولت گفت: از گفته های نماینده های مجلس بر می آید که ان شاالله این مجلس با دولت همکاری می کند . امیدوارم این مجلس مثل مجلس قبل کارشکنی نداشته باشد. ان شاالله کار ها بهتر پیش رود.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس