تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه تصویب لوایح ضد ایرانی خود، در حمایت از بهائیان در ایران قطعنامه‌ای را به تصویب رساند. به گزارش ایلنا به نقل  از پایگاه خبری مجلس نمایندگان آمریکا، این مجلس قطعنامه‌ای را که توسط یکی از  نمایندگان جمهوری‌خواه طراحی شده بود، به تصویب رساند که به موجب آن تعقیب قضایی بهائیان را محکوم می‌کند. اد رویس […]

[ad_1]

مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه تصویب لوایح ضد ایرانی خود، در حمایت از بهائیان در ایران قطعنامه‌ای را به تصویب رساند.

به گزارش ایلنا به نقل  از پایگاه خبری مجلس نمایندگان آمریکا، این مجلس قطعنامه‌ای را که توسط یکی از  نمایندگان جمهوری‌خواه طراحی شده بود، به تصویب رساند که به موجب آن تعقیب قضایی بهائیان را محکوم می‌کند.


اد رویس رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان تصویب این قطعنامه را تایید و در اظهاراتی مداخله‌جویان ادعا کرد بهائیان بزرگترین اقلیت مذهبی غیرمسلمان در ایران هستند. 

او افزود: من از اینکه در حمایت از این قطعنامه که نقض حقوق‌بشر را محکوم می‌کند، به همکارانم می‌پیوندم احساس خوشحالی می‌کنم. امروز ما پیامی راسخ در حمایت از همه ایرانیانی که خواهان آزادی و دموکراسی هستند ارسال کردیم.

همچنین مجلس نمایندگان امریکا روز گذشته لایحه‌ای را تحت عنوان «ماده شفافیت دارایی‌های رهبر ایران» تصویب کرد که طی آن هر نوع پرداخت باج به ایران یا دیگر کشورها که نیازمند افشای عمومی دارایی‌های مقامات بلند‌پایه‌شان هستند را ممنوع کرده است.

کاخ سفید در پی تصویب این لایحه اعلام کرد که اوباما این لایحه را وتو خواهد کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس