تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایندگان مردم در خانه ملت مجلس دولت را موظف به برگرداندن یارانه بگیران به اشتباه حذف شده کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۳ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ کل کشور با پیشنهادی مبنی بر اصلاح […]

[ad_1]

یارانه

نمایندگان مردم در خانه ملت مجلس دولت را موظف به برگرداندن یارانه بگیران به اشتباه حذف شده کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۳ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ کل کشور با پیشنهادی مبنی بر اصلاح بند ط تبصره ۱۴ قانون بودجه کل کشور با ۱۴۴ رأی موافق، ۱۶ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۸ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند که براساس آن دولت موظف است یارانه افرادی که به اشتباه از سامانه مذکور حذف شده را بار دیگر فعال کنند.

براساس بند ط تبصره ۱۴ اصلاح شده قانون بودجه سال ۹۵؛ دولت موظف است پس از تصویب این قانون نسبت به ثبت‌نام افرادی که موفق به ثبت‌نام برای دریافت یارانه نشده‌اند اقدام و پس از ثبت‌نام نسبت به پرداخت یارانه آنان یا یارانه آنها که به اشتباه حذف گردیده است، اقدام کند. ثبت نام در فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس