تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مجلس دانش آموزی گفت: مجلس دانش آموزی صدای رسای دانش آموزان است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، محمد عرفان زاهدی که در شهریور ماه جاری با رأی نمایندگان کشور به عنوان رئیس هشتمین دوره مجلس دانش آموزی انتخاب شد با اعلام این خبر […]

[ad_1]

رئیس مجلس دانش آموزی گفت: مجلس دانش آموزی صدای رسای دانش آموزان است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، محمد عرفان زاهدی که در شهریور ماه جاری با رأی نمایندگان کشور به عنوان رئیس هشتمین دوره مجلس دانش آموزی انتخاب شد با اعلام این خبر گفت: مطمئن هستم نمایندگان دانش آموزان سراسر کشور در مجلس دانش ­آموزی از فرصتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اختیار آنها قرار داده است برای حرکت رو به جلوی آموزش و پرورش استفاده کرده و با متانت و ادب صدای رسای دانش آموزان ایران خواهند بود.

اوافزود: نباید دانش آموزی پیدا شود که حرف و نظرش لااقل به گوش مسئولان نرسد آنهم در زمانی که وزیر اندیشمند آموزش و پرورش و معاونان وی استقبال خوبی از این موضوع دارند.

زاهدی گفت: مجلس هشتم دانش آموزی به دنبال توسعه روابط با سایر کشورها بویژه کشورهای اسلامی است تا از این طریق شبکه جوانان انقلابی و مؤمن را به یکدیگر متصل کند.

او گفت: ما باید خلاقیت، نوآوری و توانمندیهای نوجوان و جوان ایرانی را به همگان عرضه کنیم تا دنیا با دیدن نیروی نوجوان ایران اسلامی به عظمت نظام پی ببرد.

رئیس مجلس دانش آموزی ادامه داد: هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی مصمم هستند تا با جمع آوری و جمع بندی نظرات دانش آموزان سراسر کشور، اهم دغدغه های دانش آموزان را بصورت مدون به وزیر محترم آموزش و پرورش تقدیم کنند.

او اضافه کرد: هیئت رئیس مجلس دانش آموزان به عنوان مشاوران دانش آموزی وزیر آموزش و پروررش از هیچ کوششی برای کمک به وزارت آموزش و پرورش دریغ نمی نمایند.

محمد عرفان زاهدی گفت: بازخوانی و پیگیری منشور حقوق دانش آموز اصلی ترین دستور کار مجلس هشتم است که با رأی اکثریت دانش آموزان مأمور به پیگیری آن شده ایم البته سند عدالت آموزشی را که مجلس هفتم به تصویب رسانده نیز جزء مطالبات و پیگیری های ما خواهد بود.

رئیس مجلس دانش آموزی در پایان گفت: به نمایندگی از دانش آموزان ایران اسلامی به دنبال برنامه ریزی برای شرف یاب شدن به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله العظمی خامنه ای و دیدار صمیمی با رئیس جمهور محبوب کشورمان جناب آقای دکتر روحانی هستیم این هم حق ماست که به محضر مسئولان عالی رتبه نظام برسیم و هم نیاز اجتماعی ماست؛ امیدوارم به زودی به این مهم دست پیدا کنیم.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس