تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴
در جلسه ستاد انتخابات حاما مطرح شد;

دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: ما ۸۰%نظارت بر قوانین می خواهیم و ۲۰%تقویم قوانین به همین جهت می بایست سیستم چانه زنی بین مجلس و سازمان برنامه و بودجه تقویت گردد.

به گزارش روابط عمومی حزب اراه ملت جلسه ستاد انتخابات حاما عصر روز ۱۲ دیماه در دفتر مرکزی حزب با حضور تمامی اعضا ستاد برگزار شد.
در ابتدای این جلسه اعضا ابراز تاسف خود را نسبت به اعدام رهبر شیعیان عربستان اعلام کرده و همچنین  درگذشت محمدعلی اینانلو مجری تلویزیون و فعال محیط زیست کشور را تسلیت گفتند.
مرور اخبار داخلی بویژه اخبار انتخاباتی و تاکید بر بی توجهی به مواضع وحدت شکن در جبهه  اصلاح طلبان از دیگر موضوعات مطرح شده بود و تاکید بر این نکته که بهار احزاب در انتخابات است و باید در آن تمام آحاد جامعه من الجمله شخصیت ها و ارگان های دولتی توجه ویژه به احزاب داشته باشند چراکه رکن اصلی دموکراسی و تجلی اراده ملت است.
در ادامه این جلسه جهت بررسی حوزه های انتخاباتی در شهرستان ها و هماهنگی ستاد مرکزی با آنها اعلام شد پنجشنبه این هفته جلسه ای با حضور تمام دبیران استانی و شهرستان ها برگزار خواهد گردید.
در قسمت کمیته آموزش نیز در ادامه سلسله نشست های گفتمان فردا روز سه شنبه همین هفته جلسه ای با حضور دکتر حق شناس و دکتر کرمی با موضوع مجلس کارآمد، بررسی تجارب پیشینان برگزار می شود که  این جلسه برای عموم آزاد است.
در پایان  نیز دکتر حکیمی پور  به برخی شاخص های مجلس آینده اشاره کرد. وی از جمله این شاخص ها را وظیفه نظارتی مجلس دانست و افزود: مجلس در اولویت های خود اول بحث نظارت را باید پیگیری کند و دوم چابک سازی  قانون گذاری در مجلس که هر دو موضوع مکمل یکدیگر می باشند.
دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: ما ۸۰%نظارت بر قوانین می خواهیم و ۲۰%تقویم قوانین به همین جهت می بایست سیستم چانه زنی بین مجلس و سازمان برنامه و بودجه  تقویت گردد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس