تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از برگزاری سمینار مشترک با ایتالیا در درمان ناباروری خبر داد و اظهار داشت: این مجتمع به عنوان برند برتر جهان اسلام در حوزه سلامت معرفی شده است. به گزارش ایسکانیوز، دکتر حمید چوبینه مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اشاره‌ای به برگزاری کنگره توسعه روابط اقتصادی در […]

[ad_1]

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از برگزاری سمینار مشترک با ایتالیا در درمان ناباروری خبر داد و اظهار داشت: این مجتمع به عنوان برند برتر جهان اسلام در حوزه سلامت معرفی شده است.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر حمید چوبینه مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اشاره‌ای به برگزاری کنگره توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت داشت و گفت: این کنگره سال گذشته با محوریت کشورهای اسلامی برگزار شد که طی آن، مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به عنوان برند برتر جهان اسلام در حوزه سلامت معرفی شد.

او با اشاره به شرکت قریب ۴۰ کشور در این کنگره گفت: به دنبال رایزنی‌های صورت گرفته با نماینده وزیر بهداشت ایتالیا که در رویداد علمی فوق حضور داشت، بازدیدی از مجتمع انجام و عنوان شد که در صورت امکان و با همکاری تیم پزشکی و علمی دو کشور، برنامه‌های مشترکی با هدف جذب بیماران نابارور ایتالیا اجرایی شود.

چوبینه با اشاره به این‌که رایزنی‌های انجام شده با محوریت توریسم درمانی صورت گرفت، تصریح کرد: روند مطلوب درمان ناباروری و تعرفه‌های مناسب این سیکل در ایران، مهم‌ترین نکته‌ای بود که مورد توجه و تاکید نماینده وزیر بهداشت ایتالیا در بازدید از مجتمع قرار گرفت.

او ادامه داد: از سوی دیگر، مردم اروپا به ویژه ایتالیا، به گردشگری علاقه دارند و به آن بها می‌دهند که خوشبختانه در کشور ما، ظرفیت‌های غنی در این زمینه وجود دارد و باید با برنامه‌ریزی مناسب از این فرصت‌ها بهره جست.

چوبینه افزود: به همین منظور، طی روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه جاری، سمینار مشترک ایران و ایتالیا در حوزه درمان ناباروری با حضور محققین و دانشمندان دو کشور برگزار می‌شود.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران که خود ریاست سمینار مذکور را برعهده دارد، گفت: در توفیق درمان ناباروری در کشور با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین درمانی، ذکر این نکته حائر اهمیت است که بعد از دیدار با نماینده کشور ایتالیا در کنگره فوق‌الذکر و بازدیدی که از مجتمع انجام شد، نتیجه دیدارها به آکادمی مربوط در کشور ایتالیا ارائه و تماس‌های بعدی از سوی پروفسورهای این کشور با بنده صورت گرفت.

یادآور می شود، عومل موثر برناباروری زنان و مردان، فریز تخمدان و تخمک، اسپرم و آندرومتریوز از جمله مباحث سمینار مشترک ایران و ایتالیا در حوزه درمان ناباروری است.

۱۰۵/۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس