تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دستیار رییس‌جمهور در امور حقوق شهروندی روز یکشنبه با حضور در محل فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی، با فرمانده و جمعی از معاونان و مسئولان این نهاد دیدار کرد و در جریان برنامه‌ها و اقدامات انجام شده برای صیانت و ارتقای حقوق شهروندی قرار گرفت. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، […]

[ad_1]

دستیار رییس‌جمهور در امور حقوق شهروندی روز یکشنبه با حضور در محل فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی، با فرمانده و جمعی از معاونان و مسئولان این نهاد دیدار کرد و در جریان برنامه‌ها و اقدامات انجام شده برای صیانت و ارتقای حقوق شهروندی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، الهام امین زاده با اشاره به تاکید رییس جمهور بر تامین حق امنیت ترافیکی شهروندان گفت: البته تامین حقوق ترافیکی در وهله اول بر عهده خود مردم و شهروندان است که متاسفانه آمارها حاکی از سطح نامناسب پایبندی افراد به رعایت مقررات و حقوق ترافیکی است.

دکتر امین زاده افزود: باید مجازات‌ها و محرومیت‌ها برای تخطی‌کنندگان از مقررات و حقوق ترافیکی بیش از پیش سنگین شده و با سخت‌گیری بیشتر اعمال شوند تا آثار بازدارنده آنها بیش از گذشته نصیب عموم افراد جامعه شود.

دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی اظهار داشت: پلیس از آن دسته از نهادهای حکومتی است که بیشترین تعامل را با مردم دارد و خوشبختانه پلیس در ایران از سرمایه اجتماعی قابل قبولی برخوردار است، اما هر چه سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی به پلیس بیشتر شود، ایفای ماموریت‌ها و اجرای مسئولیتهای پلیس آسان‌تر و با تاثیرات ماندگارتر و عمیق‌تر همراه خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس