تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از ریزش کارگاه مترو کوهسار شهران تهران خبر داد اما مترو تهران همچنان این حادثه را تکذیب می‌کند. به گزارش خبرنگار ایلنا، درحالی‌که کولیوند، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از ریزش کارگاه مترو کوهسار شهران تهران در ساعت ۷ صبح امروز و مصدومیت […]

[ad_1]

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از ریزش کارگاه مترو کوهسار شهران تهران خبر داد اما مترو تهران همچنان این حادثه را تکذیب می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، درحالی‌که کولیوند، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از ریزش کارگاه مترو کوهسار شهران تهران در ساعت ۷ صبح امروز و مصدومیت یک نفر خبر داده بود، هابیل درویشی مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه در گفت و گو با شهرنوشت ریزش کارگاه مترو کوهسار شهران تهران را تکذیب کرد.


از سوی دیگر  جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران نیز در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ، با اشاره به اینکه درمورد این حادثه هیچ تماسی با آتش نشانی گرفته نشده است، گفت: این مساله نشان می‌دهد که این حادثه هیچ گستردگی و بزرگی نداشته است.


وی ادامه داد : ظاهرا کارگران در این کارگاه در حال کار هستند و مصدومیت آن یک نفر در محل کار بوده اما در جریان کار نبوده است.


با وجود اینکه مترو تهران این حادثه را تکذیب کرده اما هیچ توضیحی مبنی بر علت مصدومیت کارگر مترو ارائه نشده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس