تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی: مراسم تقدیر از برگزیدگان نشریه تشکل های دانشجویی (پاد) با حضور حجت الاسلام نمازی مدیرکل اداره تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و نویسندگان برگزیده این نشریه ظهر دیروز در محل دبیرخانه برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز، در ابتدای این مراسم میرزایی نماینده ریاست […]

[ad_1]

مدیر کل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی:

مراسم تقدیر از برگزیدگان نشریه تشکل های دانشجویی (پاد) با حضور حجت الاسلام نمازی مدیرکل اداره تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و نویسندگان برگزیده این نشریه ظهر دیروز در محل دبیرخانه برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز، در ابتدای این مراسم میرزایی نماینده ریاست عالی در هیات نظارت بر تشکل های دانشجویی واحد تهران جنوب در رابطه با کیفیت نشریه پاد گفت: این نشریه ظرفیت خوبی داشته و دبیرخانه تشکل های دانشجویی نیز باعث رشد و ارتقا این ظرفیت گشته تا شاهد انتشار ۲ نسخه از این نشریه در هر ماه باشیم.
در ادامه دکتر نمازی با اشاره به آنکه بنای کار بر تکثیر تشکل های دانشجویی نیست افزود: ما می خواهیم حمایت خود را از این عزیزان افزایش داده و در این راستا حضور آقای میرزایی در واحد تهران جنوب مایه مسرت ما است .
وی درباره روند چاپ نشریات تشکل های دانشجویی اظهار داشت: نشریاتی وجود دارد که زیر نظر اداره کل تشکل های دانشجویی نیست.اما اولویت ما در نشریاتی که زیر نظر ما هستند کیفیت و تولید محتوا است.
نمازی ادامه داد: وقتی نشریه به طور کامل تولیدی باشد و از کپی برداری و مطالب تکراری در آن پرهیز شود می توان آن را موفق خواند.
وی با بیان آنکه محتوای نشریات باید در دانشجویان انگیزه ایجاد کند یادآور شد: دانشجویان باید در نشریات اطلاعات مورد نیاز خود از جمله اخبار واحد و فعالیت ها را دنبال کنند.
دکتر نمازی از تشکیل شورای نشریات در دبیرخانه خبر داد و افزود: قصد داریم تا با تشکیل این شورا نشریاتی را که به طور متمرکز زیر نظر ما فعالیت می کنند مورد ارزیابی قرار داده و با توجه به امتیازات در نظر گرفته شده به هریک از آنها یارانه اختصاص دهیم .اداره تشکل ها بنا دارد تا در این شورا از نظرات و افکار دانشجویان و فعالین نشریات برتر بهره مند شود. از آبان ماه نیز این نظرات به این عزیزان منتقل شده و از آذر ماه به نشریاتی که مطالب تولیدی نداشته باشند طبق قانون یارانه ای تعلق نخواهد گرفت.
وی خطاب به دانشجویان گفت:توصیه من به شما عزیزان این است که در این زمینه روند صعودی خود را حفظ کنید و در راستای ارتقا توانمندی خود در این حوزه گام برداشته و همواره ذهن خود را بر مسائل مرتبط با این موضوعات متمرکز سازید.
پس ازآن دانشجویان حاضر در این جلسه به بیان دغدغه ها،پیشنهادات،انتقادات و مطالبات خود در این حوزه مانند ادامه روند حمایتی دبیرخانه از نشریات،درخواست حمایت از نشریات الکترونیکی،فراهم آوردن فضا برای بالا بردن بینش سیاسی دانشجویان و کمک به آگاه سازی آنان،برقراری ارتباط معنادار با دانشجویان ،فعال سازی تشکل ها و ایجاد ظرفیت های بیشتر برای نشریات دانشجویی پرداختند.
گفتنی است در پایان این مراسم نیزاز برگزیدگان نشریه پاد در جشنواره کشوری تبریز تقدیر به عمل آمد.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس