تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران درباره تخصیص مبلغ ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از از پایگاه اطلاع رسانی عمومی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، بر اساس این ابلاغیه مبلغ ۱۳ هزار […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران درباره تخصیص مبلغ ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از از پایگاه اطلاع رسانی عمومی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، بر اساس این ابلاغیه مبلغ ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به صورت هزینه ای به منظور پرداخت سهم دولت و تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار می گیرد.
بر اساس این مصوبه، وزارت جهاد کشاورزی موظف است گزارش عملکرد اعتبارات یاد شده را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال کند.
این مقرره در جلسه مورخ ۱۷/۰۵/ ۱۳۹۵ هیات وزیران تصویب و با شماره ۶۰۲۶۱ مورخ ۲۱/۰۵/۱۳۹۵ از سوی اسحاق جهانگیری به وزارتخانه های کشور، امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس