تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک تیم نفت تهران اعتقاد دارد در موفقیت‌های امسالش همه اعضای تیم نفت شریک هستند. به گزارش ایسکانیوز، مبعلی با سه گل و سه پاس گل اوج گرفته و توانسته عملکردی قابل تحسین از خود داشته باشد. او با چنین آماری موثرترین بازیکن لیگ بشمار می‌رود و از هشت گلی که تیم علی دایی […]

[ad_1]

هافبک تیم نفت تهران اعتقاد دارد در موفقیت‌های امسالش همه اعضای تیم نفت شریک هستند.

به گزارش ایسکانیوز، مبعلی با سه گل و سه پاس گل اوج گرفته و توانسته عملکردی قابل تحسین از خود داشته باشد. او با چنین آماری موثرترین بازیکن لیگ بشمار می‌رود و از هشت گلی که تیم علی دایی به ثمر رسانده ردپایش در شش گل دیده می‌شود.

مبعلی در این باره به سایت رسمی نفت تهران می‌گوید: در موفقیت و ناکامی همه سهیم یا مقصر هستند. خوشحالم چنین عملکردی داشته‌ام وان را محصول تدبیر آقای دایی و زحمات همبازیان خوبم می دانم. اقای دایی به بنده آزادی عمل بیشتری داده‌اند و به دروازه حریفان نزدیکتر هستم. از طرفی اگر همبازیانم پاس نمی‌دادند نمی‌توانستم گل بزنم و اگر پاس‌هایم توسط آنها گل نمی‌شد پاس گلی به نام ثبت نمی‌شد. مهم این است تیم نتیجه بگیرد و این عملکرد تداوم داشته باشم. امسال انگیزه بالایی داشته و سخت تلاش کرده‌ام.در سال‌های قبل شاید خیلی کم گل زدم یا کم پاس گل دادم اما امسال با شرح وظایف جدیدی که آقای دایی در نظر گرفته و همچنین تمرینات ویژه برای ضربات کاشته توانستم آمار گل و پاس گل بهتری داشته باشم و تلاش می‌کنم این عملکرد تداوم داشته باشد.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس