تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایسنا، سردار حسن مهری  در مراسم افتتاح ساختمان جدید پلیس فرودگاه‌های استان فارس، که در آستانه هفته ناجا انجام شد، گفت: کارکنان پلیس فرودگاه بیشترین تماس را با مردم دارند و به صورت مستقیم در ارتباط با مراجعه کنندگان هستند. وی با اشاره به احداث ساختمان جدید پلیس فرودگاه شیراز، افزود: محیط […]

[ad_1]

به گزارش ایسنا، سردار حسن مهری  در مراسم افتتاح ساختمان جدید پلیس فرودگاه‌های استان فارس، که در آستانه هفته ناجا انجام شد، گفت: کارکنان پلیس فرودگاه بیشترین تماس را با مردم دارند و به صورت مستقیم در ارتباط با مراجعه کنندگان هستند.

وی با اشاره به احداث ساختمان جدید پلیس فرودگاه شیراز، افزود: محیط خدمتی کارکنان پلیس فرودگاه خوشایند سازی شده تا بتوانند به خوبی به مردم خدمت کنند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه ساختمان احداث شده در خور شأن مأموران پلیس فرودگاه است، گفت: همواره اگر با مردم درست برخورد شود، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

مهری مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر و همچنین تأمین امنیت فیزیکی فرودگاه را از وظایف مهم پلیس فرودگاه ‌ها برشمرد و گفت: خدمت در پلیس فرودگاه بسیار سخت است، مأموران پلیس فرودگاه به صورت شبانه روزی در فرودگاه‌های کشور خدمت می‌کنند.

سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده انتظامی استان فارس نیز با بیان اینکه پلیس فرودگاه ویترین نیروی انتظامی است، گفت: مأموران پلیس فرودگاه اولین کسانی هستند که مردم و مسافران با آنها برخورد می‌کنند و نوع رفتار آنها در دیگران بسیار تأثیر گذار است.

وی با اشاره به اینکه جلوه اقتدار یک کشور را در پلیس فرودگاه آن کشور می‌توان مشاهده کرد، افزود: ساختمان جدید پلیس فرودگاه استان فارس در بالا بردن آستانه تحمل کارکنان بسیار تأثیرگذار است.

گودرزی مبارزه جدی با ورود قاچاق کالا و مواد مخدر و همچنین انجام امر به معروف و نهی از منکر در موضوع‌های امنیت اخلاقی در فرودگاه را از وظایف مأموران پلیس فرودگاه دانست و خواستار توجه جدی مأموران به این موارد شد.

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس