تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس قوه مقننه گفت: مبارزه با ترویست‌ فقط با دادن بیانیه میسر نیست . کشورهای مدعی مبارزه با تروریسم تلاش بیشتری برای مبارزه با ترویست داشته باشند. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، روسای مجلس ایران و سوریه در نشست خبری مشترک شرکت کردند. علی لاریجانی در این نشست با اشاره به اینکه کشورهای مخالف […]

[ad_1]

رئیس قوه مقننه گفت: مبارزه با ترویست‌ فقط با دادن بیانیه میسر نیست . کشورهای مدعی مبارزه با تروریسم تلاش بیشتری برای مبارزه با ترویست داشته باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، روسای مجلس ایران و سوریه در نشست خبری مشترک شرکت کردند.

علی لاریجانی در این نشست با اشاره به اینکه کشورهای مخالف دولت سوریه حتی یک انتخابات برگزار نکرده‌اند، گفت: بعضی کشورها که ادعای مبارزه با تروریسم دارند در سوریه به ترویست‌ها کمک می‌کنند.


لاریجانی با اشاره به اینکه مبارزه با ترویست‌ فقط با دادن بیانیه میسر نیست از کشورهای مدعی مبارزه با تروریسم خواست تلاش بیشتری برای مبارزه با ترویست داشته باشند.


رئیس قوه مقننه بیان اینکه امروز سوریه در صف مقدم مبارزه با تروریسم فعال است، گفت : در دیدار امروز درباره آخرین وضعیت سوریه در زمینه مبارزه با تروریسم و شرایط این مبارزه بحث کردیم. خانم هدیه خلف عباس اطلاعات خوبی در این زمینه ارائه دادند و در رابطه با همکاری های پارلمانی دو جانبه در بین‌المجالس جهانی و بین المجالس آسیایی و افزایش این همکاری ها بحث کردیم.


وی با بیان اینکه ایران از ابتدای مسائل سوریه همیشه معتقد بود که راه حل مشکل این کشور، یک راه حل سیاسی است و نه نظامی،گفت: برخی کشورها در سطح منطقه و بین المللی آتش این بحران را برافروختند. حتی اخیراً هم که آمریکایی‌ها داشتند در رابطه با سوریه سر عقل می آمدند و توافقی کرده بودند، باز هم فریب کاری کردند و با بمباران ارتش سوریه نشان دادند که طرف تروریست‌ها هستند و به دروغ شعار مبارزه با تروریسم را سر می دهند.


وی از سفر رئیس مجلس سوریه به تهران تقدیر و تشکر کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس