تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در جریان معاملات روز چهارشنبه فرابورس، افزون بر ۲۵۰ میلیون انواع اوراق بهادار در ۲۶ هزار نوبت مبادله شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فرابورس ایران، معاملات ۲۷ امردادماه ۹۵ با خرید و فروش ۲۵۰ میلیون و ۳۴۰ هزار سهم به ارزش یک هزار و ۷۲۲ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال به […]

[ad_1]

فرابورس

در جریان معاملات روز چهارشنبه فرابورس، افزون بر ۲۵۰ میلیون انواع اوراق بهادار در ۲۶ هزار نوبت مبادله شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فرابورس ایران، معاملات ۲۷ امردادماه ۹۵ با خرید و فروش ۲۵۰ میلیون و ۳۴۰ هزار سهم به ارزش یک هزار و ۷۲۲ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال به پایان رسید. آیفکس هم با افت ۵ واحدی نسبت به روز معاملاتی پیشین، نمایشگر عدد ۸۰۳٫۷۵ شد.

در بازار اول ۲۸ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۶۳ میلیارد ریال داد و ستد شد و همین طور ۱۴۰ میلیون ورقه بهادار به ارزش یک هزار و ۲۷۵ میلیارد و ۶۸۰ هزار ریال در بازار دوم مورد معامله قرار گرفت.

بیشترین حجم معاملات امروز به داد و ستد ۱۵ میلیون و ۷۱۰ هزار سهم ذوب آهن اصفهان مربوط بود و بالاترین ارزش معاملات متعلق به نماد آتیه داده پرداز بود به طوری که ارزش آن به ۴۱ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال رسید.

در عین حال سهام دامداری تلیسه، بیمه سامان و کیمیای زنجان بیشترین افزایش قیمت و نیرو سرمایه، بیمه نوین و صنایع نسوز توکا بیشترین کاهش قیمت را در روز جاری تجربه کردند.

در بازار اوراق با درآمد ثابت نیز بیشترین حجم و ارزش معاملات به اسناد خزانه اسلامی در نماد “اخزا۲” اختصاص داشت و ارزش معاملات روزانه در نمادهای مختلف اسناد خزانه اسلامی به رقم ۱۳۹ میلیارد ریال رسید.

همچنین، صندوق سرمایه‌گذاری آرمان آتی کوثر با معامله بیش از ۳۵۵ هزار سهم، بیشترین حجم معاملات ETF را از آن خود کرد.

در آخرین روز معاملاتی هفته شاهد بازگشایی نمادهای معاملاتی شرکت بیمه میهن پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام و شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس پس از ارائه اطلاعات پیش‌بینی بودیم و نماد معاملاتی شرکت اعتباری کوثر مرکزی جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم صاحبان سهام متوقف شد.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس