تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] از مجموع ۱۸۵۰ کارمند اخراجی مایکروسافت در ماه می سال ۲۰۱۶ تعداد ۱۳۵۰ نفر در فنلاند کار می کردند و کارکنان سابق نوکیا بودند که با خرید این شرکت توسط مایکروسافت به این شرکت منتقل شدند. مایکروسافت قصد دارد ۲۸۵۰ کارمند خود را ظرف ۱۲ ماه آینده اخراج کند. بخش عمده این افراد در […]

[ad_1]

از مجموع ۱۸۵۰ کارمند اخراجی مایکروسافت در ماه می سال ۲۰۱۶ تعداد ۱۳۵۰ نفر در فنلاند کار می کردند و کارکنان سابق نوکیا بودند که با خرید این شرکت توسط مایکروسافت به این شرکت منتقل شدند.

مایکروسافت قصد دارد ۲۸۵۰ کارمند خود را ظرف ۱۲ ماه آینده اخراج کند. بخش عمده این افراد در واحد خدمات همراه این شرکت مشغول به کار هستند.

به گزارش فارس به نقل از بیزینس اینسایدر، مایکروسافت در ماه می گذشته هم ۱۸۵۰ کارمند خود را اخراج کرده بود. این افراد در شعب مایکروسافت در نقاط مختلف جهان مشغول به کار هستند.

از مجموع ۱۸۵۰ کارمند اخراجی مایکروسافت در ماه می سال ۲۰۱۶ تعداد ۱۳۵۰ نفر در فنلاند کار می کردند و کارکنان سابق نوکیا بودند که با خرید این شرکت توسط مایکروسافت به این شرکت منتقل شدند. بخشی از افراد اخراجی جدید در مجموعه فروش محصولات این شرکت فعالیت داشته اند که در ماه های اخیر از نو سازماندهی شده است.

مایکروسافت در سال مالی منتهی به ۳۰ ژوئن در مجموع ۷۴۰۰ نفر از کارکنان خود را اخراج کرده است. ۹۰۰ نفر از افرادی که قرار است از این گروه ۲۸۵۰ نفری اخراج شوند از موضوع مطلع شده اند.

کارشناسان معتقدند ناکامی و عدم استقبال از سیستم عامل ویندوز فون و همین طور فروش پایین گوشی های هوشمند ساخت مایکروسافت در این تصمیم تاثیرگذار بوده است. سیستم عامل مذکور تنها حدود سه درصد از بازار سیستم عامل های همراه را به خود اختصاص داده و بخش عمده بازار مذکور در کنترل آندروید وسپس iOS است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس