تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اعضای تیم ملی والیبال بانوان ایران، به منظور حضور در مسابقات والیبال کنفدراسیون آسیا AVC کاپ، امروز به ویتنام رسیدند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران پس از آنکه با نام بانک سرمایه در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا حضور پیدا کردند، صبح امروز […]

[ad_1]

مایدا

اعضای تیم ملی والیبال بانوان ایران، به منظور حضور در مسابقات والیبال کنفدراسیون آسیا AVC کاپ، امروز به ویتنام رسیدند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران پس از آنکه با نام بانک سرمایه در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا حضور پیدا کردند، صبح امروز به منظور شرکت در رقابت های AVC کاپ راهی ویتنام شدند.

شاگردان مایدا صبح امروز (دوشنبه) مانیل را به مقصد کشور ویتنام ترک کردند و به محل برگزاری مسابقات قهرمانی کنفدراسیون والیبال آسیا رسیدند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران با ترکیب شبنم علیخانی، نگین شیرتری، شکوفه صفری، مهسا صابری، مهسا کدخدا، فرزانه زارعی، فرنوش شیخی، مائده برهانی، ندا چملانیان، زینب گیوه، سودابه باقرپور و نگار کیانی و با هدایت مایدا چیچیچ در این دوره از مسابقات حاضر خواهند شد.

دختران والیبال ایران در مرحله نخست این مسابقات که از ٢۴ تا ٣٠ شهریور برگزار می شود، با تیم های ویتنام، چین تایپه و تایلند هم گروه هستند.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس