تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نشست پژوهشی «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» برگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینمای ایران، این مدرسه یازدهمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی خود را با عنوان «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» برگزار می‌کند. در این نشست حسین یزدان‌شناس به ارائه‌ی پژوهشی از خود با عنوان […]

[ad_1]

نشست پژوهشی «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینمای ایران، این مدرسه یازدهمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی خود را با عنوان «ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» برگزار می‌کند.

در این نشست حسین یزدان‌شناس به ارائه‌ی پژوهشی از خود با عنوان «چالش‌های اقتصادی سینمایی ایران» می‌پردازد و سپس علیرضا داوودنژاد تهیه‌کننده و کارگردان و فرشته طائرپور تهیه‌کننده سینمای ایران به ایراد سخنرانی درباره موضوع نشست خواهند پرداخت.

این سومین نشست از سه‌گانه‌ی پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با موضوع «اقتصاد سینمای ایران» است و در دو نشست قبلی «مخاطب و آمار فروش در سینمای ایران» و «امنیت بازار سینمای ایران» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این نشست‌ که اجرای آن‌ را سعید قطبی­‌زاده منتقد سینمایی و تحصیل کرده‌ی اقتصاد بر عهده دارد، سه‌شنبه ۱۶ شهریور ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در محل مدرسه ملی سینمای ایران واقع در سه راه اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، پلاک ۳ برگزار خواهد شد و ورود به آن برای عموم علاقه­‌مندان آزاد است.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس