تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

معاون سیما درحکمی باانتصاب مدیر شبکه ۵ سیما(شبکه تهران) ماموریت های شبکه تهران را به شبکه ۵ سیما واگذار کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، نظر به انتقال تمام ماموریت های شبکه تهران (HD) به شبکه پنج سیما، معاون سیما، با توجه به سوابق ارزشمند مجید زین […]


معاون سیما درحکمی باانتصاب مدیر شبکه ۵ سیما(شبکه تهران) ماموریت های شبکه تهران را به شبکه ۵ سیما واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، نظر به انتقال تمام ماموریت های شبکه تهران (HD) به شبکه پنج سیما، معاون سیما، با توجه به سوابق ارزشمند مجید زین العابدین، او را به سمت مدیر شبکه پنج (شبکه تهران) منصوب کرد.

بهره گیری از راهنمایی ها و کمک های نهادهای ذیربط در عنوان جدید شبکه پنج، شبکه تهران؛ با توجه به اهمیت این شبکه، که بیانگر اهمیت استان و شهر تهران به عنوان پایتخت کشور در مجموعه مناسبات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی ایران اسلامی است، از تاکیدات معاون سیما، به مدیر شبکه بود. 

ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، سبک زندگی ایرانی اسلامی، توجه به مسایل شهروندی، معرفی و شناساندن ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پایتخت و استمرار توجه به «اقتصاد مقاومتی» از اهم وظایف محوله در حکم معاون سیما به شمار می رود.

معاون سیما از تلاش های ارزشمند و خلاقانه احسان کاوه مدیر پیشین شبکه تهران صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

زین العابدین سوابقی از جمله مسئولیت شبکه سوم سیما ، شبکه پنج سیما و همچنین سابقه فعالیت های خبری در حوزه معاونت خبر رسانه ملی را نیز در کارنامه دارد.منبع:عصر ایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس