تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حسین قدوسی مشاور ویژه باشگاه نفت تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص برد شب گذشته نفت تهران مقابل پدیده خراسان گفت: مقتدرانه‌ترین برد دیدارهای سه هفته اخیر لیگ که با برتری سه گله نفت مقابل تیم خوب پدیده همراه بود محصول درایت آقای دایی و همکارانش و تلاش بازیکنان و کلیه اعضای […]

[ad_1]

حسین قدوسی مشاور ویژه باشگاه نفت تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص برد شب گذشته نفت تهران مقابل پدیده خراسان گفت: مقتدرانه‌ترین برد دیدارهای سه هفته اخیر لیگ که با برتری سه گله نفت مقابل تیم خوب پدیده همراه بود محصول درایت آقای دایی و همکارانش و تلاش بازیکنان و کلیه اعضای باشگاه و تیم بود. آقای دایی در این مدت با خونسردی و اتخاذ تدابیر مناسب نقش ویژه‌ای در عدم سرایت برخی حواشی به تیم داشتند.

وی ادامه داد:‌ تمام دغدغه مالکان باشگاه نیز برقراری آرامش در تیم بوده و گرنه شاید هر مجموعه دیگری بود صبر و تحمل خود را از دست داده و با تصمیمات قهری و یا بیان برخی اتفافات رخ داده سعی در دفاع از حقانیت خود داشت اما می‌بینید که تلاش شده از پاسخگویی به برخی تحرکات و جنجال‌ها خودداری شود تا به تیم آسیبی نرسد. در چنین شرایطی امیدواریم سایر طلبکاران بدانند که مطالبات پرداخت شده و همه به حق خود خواهند رسید. ما منتظریم برخی موانع و ابهامات برطرف شود و از آنهایی که با مجموعه نفت همکاری داشته و حال مطالباتی دارند نیز درخواست می‌کنیم صبر پیشه کرده و دست به اقداماتی نزنند که منجر به دلسرد شدن بخش خصوصی شده و در نهایت به مجموعه باشگاه نفت آسیب بزند.

قدوسی تصریح کرد: سابقه مدیران شرکت بهنام پیشرو کیش در ورزش نیز مشخص است. آنها بدون اینکه ذره‌ای به دنبال مطرح کردن خود باشند در پرسپولیس و نفت فعالیت کرده و در کمتر از چهارماه در حالی که باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده بود نزدیک به پانزده میلیارد به پرسپولیس پرداخت کردند و چنین اتفاقی در این شرایط به جرات می‌توان گفت که در تاریخ باشگاهداری بی‌سابقه بوده است. بنابراین برخی دوستان بهتر است بدون مطالعه اظهارنظر نکرده و ناخواسته با برخی اقدامات کاری نکنند که به مجموعه باشگاه نفت آسیب بزند.

مشاور ویژه باشگاه نفت تهران در پایان افزود: تاکنون و در پی اقدامات انجام شده از سوی مالکان و مدیریت باشگاه درباره ۴۲ درصد از بدهی‌ها پس از نشست با طلبکاران تعیین تکلیف و توافق شده، پرونده ۱۸ درصد از طلبکاران به دلیل تشکیل پرونده در کمیته انصباطی در حالت انتطار است و هرگونه پرداخت منوط به صدور آرا خواهد بود و توافق و پرداخت مابقی بدهی‌ها نیز در جدول زمانبندی قرارداد که امیدواریم بتوانیم به تمامی اسناد هرچه زودتر دسترسی داشته باشیم تا ابهام و مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/PZ8UH3

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس