تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در پی پیشی‌گرفت کاهش واردات از افت صادرات، مازاد مبادلات تجاری ایتالیا در ماه جولای به بالاترین سطح یک سال اخیر خود رسید. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آرتی‌تی‌، اطلاعات دفتر آماری «ایستات» نشان می‌دهد که مازاد مبادلات تجاری ایتالیا در ماه جولای از ۴٫۶۶ میلیارد یورو در ماه ژوئن به ۷٫۷۹ […]

[ad_1]


در پی پیشی‌گرفت کاهش واردات از افت صادرات، مازاد مبادلات تجاری ایتالیا در ماه جولای به بالاترین سطح یک سال اخیر خود رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آرتی‌تی‌، اطلاعات دفتر آماری «ایستات» نشان می‌دهد که مازاد مبادلات تجاری ایتالیا در ماه جولای از ۴٫۶۶ میلیارد یورو در ماه ژوئن به ۷٫۷۹ میلیارد یورو رسیده است. این میزان بالاترین سطح از جولای ۲۰۱۵ بوده است، زمانی که کل مازاد تجاری ایتالیا ۸٫۰۶ میلیارد یورو گزارش شده بود.
پس از افت ۰٫۵ درصدی در ماه ژوئن، در ماه جولای، میزان صادرات افتی ۷٫۳ درصدی را تجربه کرد و واردات نیز با افتی ۸٫۳ درصدی مواجه شد.

مازاد مبادلات تجاری ایتالیا با کشورهای اتحادیه اروپا از ۱٫۲ میلیارد یورو در ماه گذشته به ۲٫۹ میلیارد یورو در ماه جولای افزایش یافته است. به طور مشابه، میزان مازاد مبادلات تجاری با کشورهای غیر اتحادیه اروپا نیز از ۳٫۴۶ میلیارد یورو به ۴٫۸۸ میلیارد یورو رسیده است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس