تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اندی ماری تنیسور بریتانیایی با برتری برابر جانسون آمریکایی به عنوان نخستین تنیسور به مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس المپیک ریو راه یافت. به گزارش ایسکانیوز، در نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی تنیس المپیک ریو در بخش مردان اندی ماری از بریتانیا برابر استیو جانسون قرار گرفت و در سه ست به […]

[ad_1]

تنیس

اندی ماری تنیسور بریتانیایی با برتری برابر جانسون آمریکایی به عنوان نخستین تنیسور به مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس المپیک ریو راه یافت.

به گزارش ایسکانیوز، در نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی تنیس المپیک ریو در بخش مردان اندی ماری از بریتانیا برابر استیو جانسون قرار گرفت و در سه ست به برتری رسید و راهی مرحله بعدی شد.قضاوت این دیدار بر عهده علی نیلی داور ایرانی بود.

در سه دیدار دیگر این مرحله، این بازی ها برگزار می شود:خوان مانوئل دل پوترو – روبرتو باتیستارافائل نادال – توماژ بلوچیژیل مونفیلس – کی نیشیکوریدر بخش تنیس دوبل مردان نیز امشب رافائل نادال همراه لوپز باید با دو تنیسور بلژیکی برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کند.نادال در سال ۲۰۰۸ موفق شد به مدال طلای المپیک برسد.سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۵ مرداد ماه با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس