تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

لوکاماریچ مدافعی که امروز برای قرارداد با پرسپولیس به توافق رسیده، در روزهای گذشته در تمرینات ذوب آهن شرکت کرده و البته از نظر فنی مردود شده بود! به گزارش گذار نیوز، در پی درج خبری که از حضور این بازیکن در تمرین ذوب آهن خبر داده بود، پ صحت این خبر را اثبات می […]

لوکاماریچ مدافعی که امروز برای قرارداد با پرسپولیس به توافق رسیده، در روزهای گذشته در تمرینات ذوب آهن شرکت کرده و البته از نظر فنی مردود شده بود!

ماریچ

به گزارش گذار نیوز، در پی درج خبری که از حضور این بازیکن در تمرین ذوب آهن خبر داده بود، پ صحت این خبر را اثبات می کند. ماریچ که برای پرسپولیس و عقد قرارداد با این تیم از سوی برانکو توصیه کرده بود مدافع کارنامه داری است که بعد از عدم توافق اولیه با پرسولیس به دلیل قیمت بالایش، از رادار خبرنگاران دور شده بود اما درحالیکه حرف از حضور او در خارج از فوتبال ایران بود حالا مشخص شده که او بی سروصدا به تست تیم ذوب آهن رفته و البته در آنجا توجه گل محمدی را جلب نکرده است.

این اتقاف عجیب در شرایطی منتشر شده که هم این بازیکن و البته خود برانکو سعی در مخفی نگه داشتن این مسئله کرده بودند . چه، مسئله ای مثل تست و حضور در تمرین یک تیم، به معنای این است که این بازیکن در بازار خواهان پروپاقرص ندارد و می شود او را با قیمت پایین به خدمت گرفت.

باید توضیح برانکو را در این باره شنید اگرچه مسئله تست دادن لزوما به معنای ضعف کیفی بازیکن نیست. از مشهورترین تستی های فوتبال ایران می شود به ابراهیم توره اشاره کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس