تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اداره امور عشایر رامهرمز گفت: یک زن عشایری از این شهرستان به‌عنوان مادر نمونه توسط موسسه بین‌المللی مادر در سطح کشور انتخاب و معرفی شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، عبدالرحیم نوذری اظهار داشت: سخت‌کوشی زنان عشایر در تمامی امور زندگی و به‌ویژه مادرانی که بیش ترین […]

[ad_1]

رئیس اداره امور عشایر رامهرمز گفت: یک زن عشایری از این شهرستان به‌عنوان مادر نمونه توسط موسسه بین‌المللی مادر در سطح کشور انتخاب و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، عبدالرحیم نوذری اظهار داشت: سخت‌کوشی زنان عشایر در تمامی امور زندگی و به‌ویژه مادرانی که بیش ترین زحمت را در زندگی عشایری بر دوش دارند قابل‌تقدیر است.

وی افزود: یکی از این زنان سخت‌کوش مریم نصیر زاده است که سال‌ها به شغل سخت سنگ کنی مشغول بود و از این طریق امرار معاش می‌کرد.

رئیس اداره امور عشایر رامهرمز تصریح کرد: در این راستا هیئتی از سوی موسسه بین‌المللی مادر که توسط غلام‌رضا محمدی در کشور آمریکا تشکیل‌شده است به دیدار این مادر سخت‌کوش عشایری آمدند.

نوذری اذعان داشت: مریم نصیر زاده از زنان عشایر منطقه سرگچ رامهرمز است که امرارمعاش خود و خانواده‌اش را از طریق فروش سنگ در سال‌های گذشته اداره می‌کرده است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این بنیاد برای اولین‌بار برای به انتخاب مادر نمونه در ایران اقدام می‌کند مقرر شد از این مادر نمونه عشایری طی همایشی در سال‌جاری در تهران و شیراز تقدیر به عمل آید.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس