تاریخ انتشار: ۲۰ آبا ۱۳۹۴

مادر که به فرزندش داروی اشتباه داد تا صرع او را درمان کند، منجر به کشته شدن او شد.

به گزارش “گذارخبر”   مادر بی رحمی که با تلفیق چندین دارو ، یک داروی سمی درست کرد و ان را به خورد پسر نه ساله اش داد، موجب مرگ او شد.این کودک به بیمارستان منتقل شد اما به علت شرایط وخیمش، کادر بیمارستان مرگ او را اعلام کردند.
مادر سنگدل فرزند خود را با داروی اشتباه کشت+عکس
براساس گزارش پلیس؛ راشل کینسلا که ۳۵ دارد، با ترکیب چند دارو یک داروی سمی و خطرناک ساخت و برای درمان و آرام کردن فرزندش که به صرع مبتلا بود به او خوراند غافل از آنکه باعث مرگ او میشود.پزشکان بیمارستان اظهار کردند، به محض آوردن این کودک به بیمارستان، تیم پزشکی بالا سر وی حاضر شدند و تشخیص اولیه مصرف بیش از حد چندین دارو در موارد متعدد بود که او را به کما برده بود. این کودک  تحت نظر دو بیمارستان که یکی در سنت لویئس ودیگری در کانزاس سیتی بود، تحت معاینه قرار گرفت اما پس از گذشت چند روز جانش را از دست داد.

پزشک متخصص بیمارستان کانزاس سیتی گفت : تجویز داروهای تشنج برای بیماران صرع باید زیر نظر پزشک متخصص باشد و شرایط مصرف آنها نیز به دستور پزشک باشد.

پلیس محلی میسوری در پایان گفت :راشل کینسلا به اتهام دادن داروی اشتباه به فرزندش وقتل عمد او بازداشت و دستگیر شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشترپرونده او به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد.

انتهای پیام /

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس