تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم کرج در واکنش به بازتاب سخنان وزیر بهداشت مبنی بر زایمان مردم روی زمین در بیمارستان کمالی کرج گفت: به هیچ وجه وضعیت بیمارستان کمالی کرج این‌چنین نبوده و منظور وزیر بهداشت از این حرف بیان کاستی های ناشی از حجم بالای مراجعه کنندگان به بیمارستان در گذشته بوده است. محمدجواد کولیوند […]

[ad_1]

نماینده مردم کرج در واکنش به بازتاب سخنان وزیر بهداشت مبنی بر زایمان مردم روی زمین در بیمارستان کمالی کرج گفت: به هیچ وجه وضعیت بیمارستان کمالی کرج این‌چنین نبوده و منظور وزیر بهداشت از این حرف بیان کاستی های ناشی از حجم بالای مراجعه کنندگان به بیمارستان در گذشته بوده است.

محمدجواد کولیوند در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه بیمارستان کمالی کرج قدمتی ۶۰ ساله دارد، افزود: در گذشته تعداد تخت‌های این بیمارستان به گونه‌ای بود که جوابگوی تعداد مراجعه کنندگان به این بیمارستان نبود، بنابراین بیمارانی که توانایی ایستادن و یا نشستن نداشتند روی زمین دراز می کشیدند.

وی به انعکاس صحبت‌های وزیر بهداشت اشاره کرد و گفت: منظور وزیر بهداشت این نبوده که واقعا زایمانی بر روی زمین انجام شده است و منظور همین مراجعه کنندگانی بوده که به خاطر تحمل نداشتن روی زمین دراز کشیده بودند.

کولوند در پاسخ به وضعیت کنونی بیمارستان کمالی خاطرنشان کرد: با بهره برداری هایی که اخیرا از زیرساخت ‌بیمارستانی استان صورت گرفت تا ۸۰ درصد شرایط بهبود یافته است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس