تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] همچنان تأکید می کنیم که فرد متوفی عضو حزب کارگزاران نبوده است و ما اطلاعی از درخواست های مکرر ایشان از آقای مرعشی نداریم و تا کنون چنین چیزی ثابت نشده است.  دبیر حزب کارگزاران درباره فرد متوفی در ساختمان این حزب گفت: فرد متوفی عضو حزب کارگزاران نبوده و ما اطلاعی از درخواست‌های […]

[ad_1]

همچنان تأکید می کنیم که فرد متوفی عضو حزب کارگزاران نبوده است و ما اطلاعی از درخواست های مکرر ایشان از آقای مرعشی نداریم و تا کنون چنین چیزی ثابت نشده است.

 دبیر حزب کارگزاران درباره فرد متوفی در ساختمان این حزب گفت: فرد متوفی عضو حزب کارگزاران نبوده و ما اطلاعی از درخواست‌های مکرر وی از آقای مرعشی نداریم و تا کنون چنین چیزی ثابت نشده است.

 به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، غلامحسین کرباسچی، دبیر حزب کارگزاران در گفت‌وگو با راه دانا؛ ضمن تأیید خبر خودکشی فردی در دفتر حزب کارگزاران سازندگی اظهار داشت: فردی که در دفتر حزب کارگزاران خودکشی کرده است، عضو حزب کارگزاران نبوده است.وی با بیان اینکه از جزئیات زندگی این فرد اطلاعی نداریم تصریح کرد: این موضوع که گفته می شود شهریه فرزند فرد متوفی عقب افتاده و مسائلی از این دست مسائلی نیست که ما در جریان باشیم اما این فرد مشکلات مالی داشته است.

دبیر حزب کارگزاران افزود: فرد متوفی از پرسنل شهرداری بوده که بعد از بازنشستگی به دلایل مشکلات مالی نزد آقای علیخانی اظهار گرفتاری کرده و آقای علیخانی نیز به خاطر کمک به این فرد، وی را برای انجام امور حسابداری و پیگیری نامه ها در دبیرخانه به استخدام درآورده بود.

کرباسچی با بیان اینکه حقوق وی از دفتر حزب ماهانه ۲ میلیون تومان بوده خاطرنشان کرد: همچنان تأکید می کنیم که فرد متوفی عضو حزب کارگزاران نبوده است و ما اطلاعی از درخواست های مکرر ایشان از آقای مرعشی نداریم و تا کنون چنین چیزی ثابت نشده است.

وی در توضیح نامه ای که در جیب متوفی پیدا شده است گفت: این نامه را پلیس پیدا کرد و به ما داد که بعد از مطالعه آن مشخص شد هیچ اسمی از هیچ یک از اعضای حزب کارگزاران از جمله آقای مرعشی در این نامه برده نشده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس