تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۴

آیت الله علم‌الهدی گفت: رهبری بر حسب دغدغه ای که نسبت به وضعیت خاص فرهنگی حاشیه شهر مشهد داشتند، به بنده دستور دادند اقدام کنم و ستاد ساماندهی فرهنگی حاشیه شهر تشکیل شد.

به گزارش “گذارخبر” آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام رضا(ع)، افزود: بنده کاری نکردم و فقط هماهنگی کردم؛ اصل کار را دیگر نهادها انجام دادند و رهبر معظم انقلاب نیز از این ساماندهی و هماهنگی بسیار خشنود هستند و مکرر هم آرامش و خشنودی خود رابه ما ابلاغ کرده اند که مایه خشنودی ماست.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: رسیدگی به حاشیه شهر آن‌قدر برای رهبر معظم انقلاب مهم است که ایشان حتی در دوره‌ای که در بیمارستان بستری بودند، از من وضعیت رسیدگی به حاشیه شهر را جویا شدند.

وی بیان کرد: امیدواریم در دوره جدید همچون دوره گذشته موضوعات مرتبط با حاشیه شهر با قوت دنبال شود

آیت الله علم‌الهدی افزود: بنده از خدمات اخیری که سردار احمدی در مسئله ساماندهی فرهنگی حاشیه شهر انجام داده‌اند، تشکر می‌کنم و امیدوارم سردار نظری نیز در این زمینه اقدامات موفقیت‌آمیزی انجام دهند.

خطیب جمعه مشهد افزود:بنده به‌عنوان یک طلبه از خدمات ارزشمند و ایثارگری‌های ایشان در جایگاه فرماندهی سپاه امام رضا(ع) تشکر می‌کنم. کارنامه فرماندهی و زحمات سردار احمدی در طی چند سال گذشته در منصب دربانی امام هشتم، کارنامه افتخار‌آفرین و پرفضیلت است و ما امیدواریم صرف نظر از مسائل اجتماعی در این دنیا به‌عنوان ذخیره‌ای برای آخرت وی قرار گیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری به نقش سردار احمدی در ختم قائله فتنه ۸۸ اشاره کرد و بیان داشت: فعالیت‌های مدبرانه سردار احمدی در ختم قائله فتنه ۸۸ بسیار بااهمیت بود و وی در رفع قائله فتنه بدون کوچک‌ترین هزینه اقدامات ارزنده‌ای انجام داد.

امام جمعه مشهد سپاه پاسداران را پایگاه اقتدار برای انجام مسئولیت طلبه‌ها عنوان کرد و افزود: نهاد مقدس سپاه یک تکیه‌گاه آرامش‌بخش برای طلبه‌هایی است که قصد خدمت به انقلاب را دارند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس