تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده پرتاب وزنه ایران در المپیک گفت: تلاشم را کردم اما دو شب بی‌خوابی و هیجان مسابقه باعث شد نتوانم به رکوردهایم در المپیک ۲۰۱۶ دست دست پیدا کنم. به گزارش ایلنا، لیلا رجبی در پایان رقابتش در المپیک ۲۰۱۶ ریو که با ناکامی در صعود به فینال همراه بود، اظهار داشت: نمی‌دانم چرا […]

[ad_1]

نماینده پرتاب وزنه ایران در المپیک گفت: تلاشم را کردم اما دو شب بی‌خوابی و هیجان مسابقه باعث شد نتوانم به رکوردهایم در المپیک ۲۰۱۶ دست دست پیدا کنم.

به گزارش ایلنا، لیلا رجبی در پایان رقابتش در المپیک ۲۰۱۶ ریو که با ناکامی در صعود به فینال همراه بود، اظهار داشت: نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد و نتوانستم به فینال مسابقات پرتاب وزنه المپیک صعود کنم. تلاشم را کردم اما دو شب بی‌خوابی و هیجان مسابقه باعث شد نتوانم به رکوردهای خودم دست یابم.


وی افزود: اگر به رکوردهای تمرینی و حتی رکوردی نزدیک به رکوردم نزدیک به بازی‌های آسیایی اینچئون می‌رسیدم، به راحتی صعود می کردم.

بانوی پرتاب وزنه کشورمان عنوان کرد: اصلاً به عدم صعود به فینال فکر نمی‌کردم و امید زیادی به راهیابی به فینال داشتم، اما همان‌طور که گفتم بی‌خوابی اذیتم کرد.

رجبی گفت: هر چه در توان داشتم، رو کردم اما نتیجه نگرفتم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس