تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ۲۲۷ قلم کالاهای وارداتی از مبدا آمریکا که در فهرست کالاهای ممنوع‌الورود قرار گرفته‌اند، آذرماه سال ۹۴ منتشر و به گمرک ابلاغ شد و از آن پس هیچ فهرست جدیدی ارائه نشده است. سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه‌ای به انتشار اخباری در خصوص لیست جدید کالاهای ممنوعه وارداتی از مبدا آمریکا که به شکل […]

[ad_1]

۲۲۷ قلم کالاهای وارداتی از مبدا آمریکا که در فهرست کالاهای ممنوع‌الورود قرار گرفته‌اند، آذرماه سال ۹۴ منتشر و به گمرک ابلاغ شد و از آن پس هیچ فهرست جدیدی ارائه نشده است.

سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه‌ای به انتشار اخباری در خصوص لیست جدید کالاهای ممنوعه وارداتی از مبدا آمریکا که به شکل گسترده در برخی رسانه‌های کشور منتشر شد، واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

سازمان توسعه تجارت، در این اطلاعیه اعلام کرد: ۲۲۷ قلم کالاهای وارداتی از مبدا آمریکا که در فهرست کالاهای ممنوع‌الورود قرار گرفته‌اند، آذرماه سال ۹۴ منتشر و به گمرک ابلاغ شد و از آن پس هیچ فهرست جدیدی ارائه نشده است.

لازم به ذکر است، خبر «اعلام لیست کالاهای ممنوع الورود از آمریکا» در ابتدا از سایت تابناک و به نقل از خبرگزاری ایسنا منتشر و سپس در رسانه‌های عصر ایران، بهار نیوز، اقتصاد ایران آنلاین، فرارو، پارسینه، عصر اقتصاد، قدس آنلاین، آفرینش، انتخاب، یالثارات، جام‌نیوز و…. منعکس شد؛ این در حالی است که ایسنا خبر «کالاهای ممنوع‌الورود از آمریکا اعلام شد» را در آذرماه ۱۳۹۴ در خروجی خبرگزاری خود قرار داده است.

در جوابیه سازمان توسعه تجارت خطاب به رسانه‌ها آمده است: بی‌دقتی رسانه‌ها فضای تجاری کشور را متشنج می‌کند، بنابراین از همه اصحاب رسانه درخواست می‌شود اخبار و اطلاعات را از منابع موثق دریافت و بدون شتاب‌زدگی منتشر کنند تا وزن و اعتبار رسانه‌های آنها خدشه‌دار نشود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس