تاریخ انتشار: ۰۷ خرد ۱۳۹۵
حکیمی پور:

دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: در کنار اینکه خود را در مجموعه اصلاحات تعریف می کنیم اما استقلال خود را داریم و رفتار کورکورانه نداریم.

به گزارش “گذارنیوز” احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت عصر امروز در دومین مجمع عمومی جوانان حزب اراده ملت اظهار داشت: بنیان تشکیلات ما بر روی جامعه جوانان است و از بدو تشکیل ما در چند مورد با تکیه بر توان جوانان توانستیم حزب را سرپا نگه داشته و تشکیلات را بازسازی و نوسازی کنیم.

وی تأکید کرد: ما به هیچ وجه آویزان از سقف قدرت نبودیم و نخواهیم بود چون با فلسفه شکل‌گیری حزب ما جور نخواهد آمد.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران با بیان اینکه این حزب از سال ۸۱ تا ۸۴ در حالتی خنثی قرار داشت، گفت: ما از اواخر سال ۸۳ به بهانه انتخابات ریاست جمهوری خود را بازسازی کردیم و این بازسازی محصول جوانان آن دوره بود که در حزب فعال بودند و در سال‌های ۸۷ ، ۹۱ و ۹۳ دوباره حزب فعال شد.

حکیمی‌پور با بیان اینکه زایش، رویش و پویش حزب اراده ملت متکی به جوانان است، گفت: منتظر نباشید که کسی شما را رشد بدهد خودتان باید حرکت و تلاش کنید بنابراین تشکل ما نگاهش به جوانان ابزاری نیست و دنبال نخبه پروری هستیم نه نوچه پروری.

حکیمی‌پور با تاکید بر اینکه حزب اراده ملت یک حزب اصلاح طلب میانه‌رو است، گفت: ما اهل تک‌روی نیستیم و برای موفقیت اصلاح طلبان نیز تا جایی که بوده فداکاری کرده‌ایم چرا که ما به منافع حزب و ملی عمل می‌کنیم.

وی با بیان اینکه حزب اراده ملت یک حزب لیبرال دموکرات نیست، خاطرنشان کرد: نگاه ما به طبقات پایین جامعه و کارمندان و حقوق‌بگیران است و اعتقاد داریم که باید مشکلات این قشر را پیگیری و با جدیت رفع و حل کنیم.

وی در پایان خبر داد که مجمع عمومی حزب اراده ملت نیمه اول تابستان سال جاری برگزار می‌شود و احتمالاً از سند راهبردی حزب هم رونمایی خواهد شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس