تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: مسعود شجاعی و کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوشان ایرانی در جمع ۱۴ نامزد بازیکنان برتر فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ تیم پانیونیوس قرار دارند.  سایت خبری باشگاه پانیونیوس آتن نظرسنجی بزرگ بازیکنان برتر فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ تیم فوتبال خود را با معرفی ۱۴ بازیکن از جمله مسعود شجاعی و کریم انصاری‌فرد آغاز کرد و نتیجه نهایی پس از […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: مسعود شجاعی و کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوشان ایرانی در جمع ۱۴ نامزد بازیکنان برتر فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ تیم پانیونیوس قرار دارند.

 سایت خبری باشگاه پانیونیوس آتن نظرسنجی بزرگ بازیکنان برتر فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ تیم فوتبال خود را با معرفی ۱۴ بازیکن از جمله مسعود شجاعی و کریم انصاری‌فرد آغاز کرد و نتیجه نهایی پس از پایان هفته سی‌ام سوپر لیگ یونان اعلام خواهد شد.

در این نظرسنجی مانولیس سیوپیس، هافبک ۲۲ ساله پانیونیوس با کسب ۳۶٫۸۱ درصد آرای هواداران صدرنشین است. مسعود شجاعی و کریم انصاری‌فرد به ترتیب با آرای ۴٫۶ و ۱٫۳ درصدی رتبه‌های پنجم و نهم را در اختیار دارند. معیار انتخاب ۱۴ نامزد برتر بر اساس تعداد دقایق حضور آنها در ترکیب تیم پانیونیوس است. در این میان کریم انصاری‌فرد نیز که در فصل نقل‌وانتقالات زمستانی اروپا از پانیونیوس به المپیاکوس پیوست به خاطر حضور مستمر در بازی‌های نیم‌فصل اول پانیونیوس به جمع نامزدهای برتر تیم پیشین خود راه یافت.

شجاعی و انصاری‌فرد، نامزدهای بازیکن فصل پانیونیوس

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس