تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فدراسیون فوتبال انگلیس تایید کرد که مدافع تیم ملی فوتبال انگلیس از ترکیب سه شیرها برای دیدار مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ حذف شد و برای دیدار برابر اسلواکی، به این کشور سفر نمی کند. به گزارش ایسکانیوز، لوک شاو ۲۱ ساله از ترکیب تیم ملی فوتبال انگلیس برای دیدار امشب (یکشنبه) مقدماتی جام جهانی […]

[ad_1]

فدراسیون فوتبال انگلیس تایید کرد که مدافع تیم ملی فوتبال انگلیس از ترکیب سه شیرها برای دیدار مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ حذف شد و برای دیدار برابر اسلواکی، به این کشور سفر نمی کند.

به گزارش ایسکانیوز، لوک شاو ۲۱ ساله از ترکیب تیم ملی فوتبال انگلیس برای دیدار امشب (یکشنبه) مقدماتی جام جهانی برابر اسلواکی کنار گذاشته شد.
شاو در تمرین روز شنبه تیم حضور نداشت. او به تازگی از مصدومیت بازگشته است و شروع خوبی در فصل رقابتهای باشگاهی با منچستریونایتد داشته است.
تافاری مور بازیکن ۱۹ ساله آرسنال که در ترکیب تیم زیر ۲۰ سال انگلیس نیز حضور دارد، به جای وی در جلسه تمرین حاضر شد.
آخرین بازی ملی شاو مربوط به یک سال پیش در مسابقات مقدماتی جام ملت های اروپا (یورو) ۲۰۱۶ در دیدار برابر سوئیس است که امسال او فرصت بازگشت به ترکیب تیم را از دست داد.
شاو در اولین حضور سم آلاردایس بر روی نیمکت تیم انگلیس قرار نبود در ترکیب اصلی تیم حضور یابد. دنی رز بازیکن تاتنهام در دفاع چپ ارجح است.
اتحادیه فوتبال انگلیس در بیانیه ای اعلام کرد:‌ لوک شاو اردوی تیم ملی انگلیس را ترک کرد و به منچستریونایتد بازگشت. او به اسلواکی سفر نمی کند.
این بازیکن در تمرین صبح شنبه تیم انگلیس استراحت کرد و تیم پزشکی وضعیت او را زیر نظر دارد.
۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس