تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1]   به دلیل شدت گرد و غبار و کاهش دید افقی روز شنبه در خوزستان، چهار پرواز فرودگاه آبادان و ۲ پرواز فرودگاه اهواز لغو شد.  مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی جمی آبادان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: پرواز تهران – آبادان – تهران هواپیمایی کیش ایر با شماره […]

[ad_1]

  به دلیل شدت گرد و غبار و کاهش دید افقی روز شنبه در خوزستان، چهار پرواز فرودگاه آبادان و ۲ پرواز فرودگاه اهواز لغو شد. 

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی جمی آبادان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: پرواز تهران – آبادان – تهران هواپیمایی کیش ایر با شماره پرواز ۷۴۰۴ و ۷۴۰۵ و پرواز مشهد آبادان – مشهد به شماره ۳۷۳۷ و ۳۸۳۸ به دلیل انتشار بیش از حد مجاز ریزگردها لغو شد.

رضا سلطانی اظهارکرد: پرواز تهران – آبادان – تهران قرار بود ساعت ۸ صبح در فرودگاه آبادان فرود آید و ساعت ۹ فرودگاه آبادان را به مقصد تهران ترک کند.

وی افزود: همچنین ۲ پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – آبادان -مشهد به دلیل گرد و غبار شدید لغو شد.

سلطانی ادامه داد: این پرواز که قرار بود ساعت ۷:۳۰ دقیقه در فرودگاه آبادان فرود آید طبق هماهنگی انجام شده در فرودگاه اهواز به زمین نشست.

مسئول روابط عمومی فرودگاه اهواز نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲ پرواز شرکت هواپیمایی آسمان، اهواز- مشهد به شماره پرواز ۸۳۶ و اهواز – تهران به شماره پرواز ۸۳۱ به دلیل کاهش دید افقی ناشی از بروز پدیده گرد و غبار روز شنبه در اهواز لغو شد.

وی اظهارکرد: به دلیل ادامه پدیده ریزگردها، کلیه پروازهای این فرودگاه تا اطلاع بعدی با تاخیر انجام می شود.

غلظت ریزگردها در آبادان و اهواز در روز شنبه به ترتیب ۱۸ و ۱۷ برابر حد مجاز در اعلام شد.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس