تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری مهر: رونمایی مستند «پرزیدنت آکتور سینما» که قرار بود امروز یکشنبه ۲۷ فروردین در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شو، به علت مخالفت دانشگاه لغو شد.  مستند «پرزیدنت آکتور سینما» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا بورونی توسط مرکز مستند سفیر فیلم و به تهیه کنندگی سازمان هنری رسان ه­ای اوج، تولید شده است. طبق […]

[ad_1]

خبرگزاری مهر: رونمایی مستند «پرزیدنت آکتور سینما» که قرار بود امروز یکشنبه ۲۷ فروردین در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شو، به علت مخالفت دانشگاه لغو شد.

رونمایی مستند «پرزیدنت آکتور سینما» در دانشگاه شریف لغو شد

 مستند «پرزیدنت آکتور سینما» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا بورونی توسط مرکز مستند سفیر فیلم و به تهیه کنندگی سازمان هنری رسان ه­ای اوج، تولید شده است.

طبق اعلام قبلی قرار بود این مستند ساعت ۱۳:۳۰ روز یکشنبه ۲۷ فروردین در سالن جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف رونمایی شود که با وجود کسب مجوزهای لازم، چند ساعت مانده به زمان رونمایی، مسئولان دانشگاه با مخالفت خود از برگزاری اکران مستند «پرزیدنت آکتور سینما» جلوگیری کردند.

مستند «پرزیدنت آکتور سینما» روایتگر تلاش­ های میخائیل گورباچف، آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی، در جهت ایجاد رفاه برای مردم شوروی است. گورباچف معتقد بود تا زمانی که تنش ­های شوروی با کشورهای غربی و به خصوص آمریکا ادامه داشته باشد، رسیدن به  یک اقتصاد موفق ناممکن است، به همین دلیل اولویت عالی خود را تنش­ زدایی و برقراری رابطه و مذاکره با آمریکایی­ ها قرار داد.

در خلاصه داستان این مستند که سعی دارد داستان یک پیروزی بدون جنگ را روایت کند، آمده است: شوروی، حسرت، آشوب، تنش با دنیا. مردی می آید تا کشوری بزرگ را با دنیا آشتی دهد… افراطی­ ها اجازه خواهند داد؟

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس