تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر فنی تیم فوتبال اکسین البرز گفت: تیم ما در لیگ آزادگان روند خوبی دارد و در جام حذفی نیز سودای قهرمانی داریم. به گزارش ایسکانیوز، علی لطیفی بعد از مراسم قرعه‌کشی جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که می‌دانید ما فصل گذشته توانستیم اکسین را به همراه فیروز کریمی قهرمان لیگ […]

[ad_1]

مدیر فنی تیم فوتبال اکسین البرز گفت: تیم ما در لیگ آزادگان روند خوبی دارد و در جام حذفی نیز سودای قهرمانی داریم.

به گزارش ایسکانیوز، علی لطیفی بعد از مراسم قرعه‌کشی جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که می‌دانید ما فصل گذشته توانستیم اکسین را به همراه فیروز کریمی قهرمان لیگ ۲ کنیم و به لیگ یک صعود کردیم. ما برنامه‌ای پنجساله داریم و خوشبختانه با حمایت مدیران باشگاه در صدر جدول هستیم. تصورم این است که کاری تاریخی صورت گرفته و مطمئنم می‌توانیم برنامه‌هایمان را اجرایی کنیم و بازیکنان خوبی را هم به فوتبال ایران معرفی کنیم.

وی در خصوص رویارویی اکسین با ذوب‌آهن نیز گفت: جام حذفی جام شگفتی‌هاست ولی ذوب‌آهن سال‌هاست که تیم خوبی دارد و بازیکنانش کنار هم بازی می‌کنند.خوشحالم با تیمی بازی می‌کنیم که فوتبال بازی می‌کند و مطمئن باشید اکسین در جام حذفی سودای قهرمانی خواهد داشت.

مدیر فنی تیم فوتبال اکسین البرز در خصوص اینکه کریمی مصاحبه‌ای علیه وی انجام داده بود، گفت: فیروز کریمی استاد من و مورد وثوق من است. هر چه او گفته درست است و اعتقاد دارم من نباید علیه فیروزخان مصاحبه می‌کردم و اگر چه من واقعیت‌هایی را در مورد باشگاه گفته بودم.

لطیفی تاکید کرد: کریمی استاد من است و جایگاه او امسال با من عوض شده است. سال گذشته من سرمربی بودم و او مدیر فنی و امسال جایگاه‌مان عوض شده است ولی باشگاه می‌داند که با زوج کریمی و لطیفی می‌توانیم به لیگ برتر صعود کنیم. ما بسیار صمیمی هستیم و قبول کنید بین پدر و پسر هم بعضی مواقع اختلافاتی به وجود می‌آید که حل می‌شود.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس